חנויות שאני יכול למצוא בהן אוקלי (Oakley) מסוימות בארץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות שאני יכול למצוא בהן אוקלי (Oakley) מסוימות בארץ?

Ido_Jinji

Recommended Posts

אהלן, אני מחפש כבר זמן מה לקנות משקפי אוקלי (לא מתפשר ;) ) , ושמתי עין על דגם ספציפי שלא נראה לי שאני אוכל למצוא בארץ, Ducati polarized square whisker (באתר של אוקלי- http://www.oakley.com/products/6441/23834)

אני הולך להזמין אותם מחו"ל בדרך לא דרך, אבל אני רוצה למדוד קודם את הדגם הכי קרוב אליהם, אני לא הולך להוציא כמות כזאת של כסף בלי לדעת בדיוק איך המשקפיים ישבו לי על הראש, אז אני מחפש עכשיו את הדגם שלא קשור לducati, הדגם ה"פשוט", http://www.oakley.com/products/6213/22482 כדי שאני אוכל למדוד אותו.

עכשיו, מישהו יודע באיזו חנות אני יכול למצוא את הדגם? (אזור המרכז)

או לצורך הדיון- חנויות אוקלי גדולות (אם יש חנות יבואן זה מאוד יועיל) באזור שאני אוכל להרים אליהם טלפון ולברר

(ומן הסתם, אם מישהו מכם יודע איפה אני מוצא את הדגם של דוקאטי... אני אוהב אותו לנצח :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספר לך אישית, שרציתי דגם מסויים של Ray Ban שבארץ עלה מעל אלפיה בכל החנויות.

הזמנתי מ- בכ-450 ש"ח כולל הכל, לא עצר במכס והגיע לי עד הבית לאחר שלושה ימים.

המשקפיים הגיעו באריזה המקורית באריזה מקצועית ועד היום אני מאוד מרוצה על הקנייה.

בקיצור, שקול ברצינות קנייה ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שלא הבנתם אותי כמו שצריך, ברור שאני מתכנן לקנות בחו"ל. אבל עד עכשיו לא התנסתי עם מהמבנה מסגרת הזה, ואני רוצה לדעת שמה שאני מזמין יישב לי טוב על הראש, במיוחד כשאני הולך להוציא עליו כמות רצינית של כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

דווקא מהנסיון שלי משקפיים דרך לא תמיד זולות יותר. תלוי בפירמה.

אני ממליץ לך לעשות סיבוב במרכז ת"א.

יש חנות מצויינת בשנקין, קרוב לצומת של שוק הכרמל. יש להם המון דגמים. יש סיכוי טוב שתוכל למצוא את הדגם המבוקש שם.

משם, אם יש צורך, אתה יכול להמשיך לדיזנגוף סנטר ולעשות שם סיבוב. באחת החנויות שם בטוח שתמצא את המשקפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...