זהו, 012 התחילה לחסום גם את RAPIDSHARE עכשיו?!!! :pissed: - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו, 012 התחילה לחסום גם את RAPIDSHARE עכשיו?!!! :pissed:

crazyfunk

Recommended Posts

:pissed:

אני ב-012 לקוח מומר מקווי זהב.

לא משתמש בטורנטים כי תמיד היו איטיים לי - אני עובד רק עם ראפיד פרמיום.

החל משבת האחרונה - יש לי בעיות בראפיד שייר פרמיום.

תמיד הייתי מוריד על מקסימום ללא בעיה.

באמצעות תוכנת IDM

יש לי חיבור 8 מגה.

עכשיו פתאום ההורדה משחקת בין 4-8 מגה.

אין בלוק קבוע של הורדה רציפה בשמונה מגה.

אני רואה בפורומים שגם לאחרים יש את זה.

שיחנקו - חלאות!

צריכים לארגן תביעה יצוגית על הונאה.

- ויש להם עוד את החוצפה לתת שירות "GAMER" מה זה בעצם אומר?

ששאר הלקוחות שמשלמים על שמונה מגה פשוט לא מקבלים שמונה מגה.

זה כמו לימכור למבורגיני - עם הגבלה למאה קמ"ש בכבישים מהירים.

חלאות. פשוט הונאה!

צריכים להפציץ את שרותי התמיכה שלהם - אם כל לקוחות 012 יתחילו להתקשר בו זמנית המערכת שלהם תקרוס.

ככה צריך לעשות כל שבוע בזמן מסוים - ולהפיל אותם - ככה שלא יוכלו לטפל בלקוחות ה"רגילים" שלהם שמשתמשים רק במייל.

יש פה עורך דין - או מישהו שקרוב מישפחה של עורך דין? יש פה חתיכת קייס עם הוכחות שמנות.

יותר מזה נראה לי ש012 הגדילו לעשות והם חוסמים את אתרי בדיקות המהירות למיניהם כמו

speedtest.net

מה מציעים לעשות - לפי מיטב זיכרוני - אני מחויב להם להרבה זמן.

האם לצעוק ולדרוש את הגיימר? או שהפתרון הזה גם עלה תאנה?

ראיתי פה אנשים מדביקים כל מיני פינגים?

איך עושים את זה - ומה זה בדיוק אומר?

איך אני יכול לבדוק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 ממזמן הפכו להיות קקמייקה, ותמיד מנסים לדחוף את שרות הgamer כדי לקחת ממך עוד כסף. לי סוף סוף נגמרה ההתחייבות אצלם ויום אחרי זה כבר ברחתי מהם לחברה אחרת.

משתתף בצערך על ההתחייבות הארוכה, חוץ מלצעוק עליהם ואולי להוציא את שרות הgamer ללא תוספת כסף (משהו שאחרי הרבה דיבורים וצעקות הצלחתי לעשות בסופו של דבר בזמנו) אין לך הרבה מה לעשות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פתאום ההורדה משחקת בין 4-8 מגה.

אין בלוק קבוע של הורדה רציפה בשמונה מגה.

אני רואה בפורומים שגם לאחרים יש את זה.

שיחנקו - חלאות!

צריכים לארגן תביעה יצוגית על הונאה.

כל עוד אתה מקבל בין 50% ל-100% מהירות הורדה, ומקבל את ה-100% חלק מהזמן, מצבך עוד טוב, ולא ממש יש לך על מה להתלונן. בכלל לא בטוח שמישהו חוסם אותך, יכול להיות שבאמת יש עומס. אין מספיק רוחב פס לחו"ל כדי לספק מהירות מלאה לכל הלקוחות בארץ בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלי בינלאומי ו012 עשו את הדבר הכי מגעיל, אני משחק במשחק Mmorpg (שאני משאיר דלוק 24/7)

במשך חצי שנה הכל היה טוב(בבזק בינלאומי) אבל פתאום יום אחד 5 דקות אחרי שהייתי נכנס למשחק הוא היה מתנתק או שהיה לי פינגים של 1200+ , יש לי גם חשבון ב012 ניסיתי אותו ובאמת הכל עבד מצוין, אחרי שבוע היה לי את אותה בעיה גם ב012. 2 החברות אמרו לי לנסות לעבור לחבילת gamer ואולי זה יעזור (אין לי התחייבות בשניהם) אז הם הציעו לי אותה בחינם אבל עם התחייבות לשנה.

וזה משחק Mmorpg חוקי, לא מפר זכויות יוצרים לא כלום , התנתקתי משניהם ובינתיים בחברה שעברתי אליה הכל עובד בסדר אני מקווה שגם ימשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני חזרתי להוריד קבוע בשמונה בכל חלקי היום מראפיד.

הינה בדיקה מול שרת בניו יורק

647886721.png

ובאמת לא מצליח לבדוק מול השרת הירושלמי... מוזר..

חח זה ככה כבר כמה חודשים... לא יודע למה אבל לפי מה שאני רואה האתר הזה הפך להיות אנטי ישראלי באופן ברור ביותר..

הוא שם ירושלים רק בשביל שיראו שהוא שם גם אבל זה לא באמת מחובר לשם..

זה עצוב שפוליטיקה חודרת אפילו לאתרים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה ככה כבר כמה חודשים... לא יודע למה אבל לפי מה שאני רואה האתר הזה הפך להיות אנטי ישראלי באופן ברור ביותר..

הוא שם ירושלים רק בשביל שיראו שהוא שם גם אבל זה לא באמת מחובר לשם..

זה עצוב שפוליטיקה חודרת אפילו לאתרים כאלה..

חלאות אנטישמיים - אבל את האמת אי אפשר להאשים אותם - אם ההסברה בארץ שואפת לאפס - והתשקורת הישראלית היא אנטי ישראלית ברור ששאר העולם יחשוב ככה

ויאמין לשקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 012 וחבילת פרימיום בדקתי כעת וקיבלתי את מלוא רוחב הפס (3 מגה).

לפני משהו כמו חודש וחצי גם הייתה בעיית איטיות- דיברתי איתם והם אמרו שאכן יש בעיה עם רפידשר שתיפטר תוך מספר שעות- והם צדקו.

אז לפני שאתה מניח את הגרוע מכל ולהאשים אותם- תבדוק לעומק את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 012 וחבילת פרימיום בדקתי כעת וקיבלתי את מלוא רוחב הפס (3 מגה).

לפני משהו כמו חודש וחצי גם הייתה בעיית איטיות- דיברתי איתם והם אמרו שאכן יש בעיה עם רפידשר שתיפטר תוך מספר שעות- והם צדקו.

אז לפני שאתה מניח את הגרוע מכל ולהאשים אותם- תבדוק לעומק את הנושא.

האשמות נבעו אחרי שראיתי הרבה שירושורים בנושא הזה לגבי שאר הספקיות העמדות חלוקות

אבל כולם מאומרים חד וחלק ש012 חוסמים באופן בוטא טורנטים - ושעושים גם צרות למשתמשי ראפיד.

אולי למשתמש קטנטנן כמוך (כולה 3 מגה...) הם לא מורידים. אבל אין זה מעיד על המשתפים האמיתיים.

כשיהיה לך שמונה מגה דבר איתי

בדקתי לעומק את הנושא - בלי יוצא מן הכלל 012 נחשבת לחברה הכי נוראית שקיימת היום בקרטל ספקיות האינטרנט - בכל מה שקשור למשתפי קבצים וגיימרים

תעשה אתה את הבדיקה שלך אדוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי למשתמש קטנטנן כמוך (כולה 3 מגה...) הם לא מורידים. אבל אין זה מעיד על המשתפים האמיתיים.

כשיהיה לך שמונה מגה דבר איתי

בדקתי לעומק את הנושא - בלי יוצא מן הכלל 012 נחשבת לחברה הכי נוראית שקיימת היום בקרטל ספקיות האינטרנט - בכל מה שקשור למשתפי קבצים וגיימרים

תעשה אתה את הבדיקה שלך אדוני.

אינני מתכוון להתווכח איתך.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...