איך מפרמטים ומתקינים Windows על לאפטופים? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מפרמטים ומתקינים Windows על לאפטופים?

BlackTalon

Recommended Posts

יש לך מדבקת רישיון על המחשב - יש כפתור כחול - תלחץ עליו באתחול - יש בו את המחיצה של הRECOVERY - זה אמור לשחזר לך את המחשב למצב שהוא

הגיע בו מהמפעל, אם הדיסק עבר פורמט מלא לחלוטין, אז יש לך שתי אופציות :

1. להתקין ווינדוס נקי - אתה צריך דיסק התקנה שיאכל את הסידורי של המחשב (XP זה קצת חכמולוג אל תתרגש ) או שפשוט תתקין אקס פי פרוץ עם פריצה , וכשיעלה לך הבדיקת מקוריות, תוריד מהאתר של מיקרוסופט את התוכנה שמחליפה את הסריאלים ותכניס את מה שיש לך על המחשב, אחרי זה אתה יכול להוריד את התוכנה שמעדכנת את כל הדרייברים הספציפיים למחשב מהאתר של : thinkvantage system update

אופציה נוספת, ועדיפה - להשיג את הסט של הדיסקים המקוריים של המחשב (יש לי ) לתת להם לרוץ להתקין ולבנות את המחיצות מחדש , אחרי זה תפעיל את העדכונים האוטומאטיים וזה יהיה הכי טוב.

הייתי ממליץ לך לשקול בחיוב וויסטה - המחשב שלך יכול בקלות להריץ אותה ואחרי העדכון האחרון היא ממש סבבה

אם תחליט שאתה רוצה את הסט דיסקים של המחשב שלך (זה חוקי כמובן , לא איזה גנוב או פיראטי) אז שלח לי הודעה, אני מנס ציונה, אני אשמח לתת לך או להכין

לך סט כזה - ללא תשלום, רק תביא לי דיסקים רקים .

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מדבקת רישיון על המחשב - יש כפתור כחול - תלחץ עליו באתחול - יש בו את המחיצה של הRECOVERY - זה אמור לשחזר לך את המחשב למצב שהוא

הגיע בו מהמפעל, אם הדיסק עבר פורמט מלא לחלוטין, אז יש לך שתי אופציות :

1. להתקין ווינדוס נקי - אתה צריך דיסק התקנה שיאכל את הסידורי של המחשב (XP זה קצת חכמולוג אל תתרגש ) או שפשוט תתקין אקס פי פרוץ עם פריצה , וכשיעלה לך הבדיקת מקוריות, תוריד מהאתר של מיקרוסופט את התוכנה שמחליפה את הסריאלים ותכניס את מה שיש לך על המחשב, אחרי זה אתה יכול להוריד את התוכנה שמעדכנת את כל הדרייברים הספציפיים למחשב מהאתר של : thinkvantage system update

אם המטרה היא לשחזר את מצב ה"יצא מהמפעל", אין צורך לעשות כלום, כי המחשב כבר הגיע ככה. מה שכן, בעת השחזור יש אופציה לבחור סלקטיבית אילו תוכנות להתקין ואילו לא, וכך אפשר להקטין קצת את כמות הזבל שמגיע מותקן (ואני יודע שיש לא מעט כזה).

התקנה מחדש אמורה לעבוד בלי שום בעיה עם דיסק PRO OEM, שכן הרשיון שמגיע עם הניידים הוא OEM, אבל אל תתפסו אותי במילה כי לא ניסיתי. פיראטי? נעזוב את זה.

אופציה נוספת, ועדיפה - להשיג את הסט של הדיסקים המקוריים של המחשב (יש לי ) לתת להם לרוץ להתקין ולבנות את המחיצות מחדש , אחרי זה תפעיל את העדכונים האוטומאטיים וזה יהיה הכי טוב.

אפשר גם לבקש ממעבדת שישלחו לך את זה. בתקופת האחריות אתה זכאי לסט אחד בחינם.

הייתי ממליץ לך לשקול בחיוב וויסטה - המחשב שלך יכול בקלות להריץ אותה ואחרי העדכון האחרון היא ממש סבבה

אתה מציע לו ויסטה פיראטית או לקנות ויסטה בנוסף ל- החוקי שהוא גם ככה שילם עליו כסף? סתם בזבוז לדעתי, כי גם XP ממש סבבה, ואין על המחשב הזה שום דבר שויסטה טוב בשבילו. זה שהיא תעבוד עוד לא סיבה להעביד אותה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...