idigital תיקונים--- דוברי אמת או שקר??? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

idigital תיקונים--- דוברי אמת או שקר???

nzehavi

Recommended Posts

לאחרונה התקלקל לאח שלי האייפוד, מסוג גרסא שנייה 30 ג'יגה. מספר התקלה שרשום הוא 1418, ניגשתי לסניף תיקונים של

idigital

בראש העין ואמרו לי:"האחריות למכשירך פגה, והדיסק הקשיח מתקתק, מכיוון שאחריותך פגה אין באפשרותינו לפתוח את המכשיר בכדי לתקנו {בתירוץ שאלו הוראות של אפל} ולכן האפשרות העומדת בפניך היא שדרוג בלבד".

למישהו זה קרה גם???

מישהו יודע מה לעשות???

מישהו יכול לייעץ או שאולי הוא עובד בidigital????

תודה מראש :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם אמרו לך מה אתה יכול לעשות, אם נגמרה האחריות אז היא נגמרה.

האמת שיש לי איתם ניסיון טוב מאוד, הבאתי להם מספר אייפודים לתיקון (במסגרת האחריות כמובן) והחליפו אותם לאחר כשבועיים ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאל, אני לא מבין אבל מה הבעיה של iDigital לתקן את המכשיר בתשלום. זה לא שהוא בא בלי אחריות, ודרש לקבל את התיקון בחינם.

אני רואה את זה כצעד שלהם, על מנת שאותו בחור יעשה טריידין, ויאלץ לוותר את סכום מרשרשים נחמד.

לי אישית יש את הvideo, ואם הוא היה מתקלקל (חס וחלילה..) אין סיכוי שהייתי מחליף בטריידין לקלאסיק שמשווק היום.

*אין אולי מעבדה פרטית לתיקון איפודים? או אולי ערכה עצמית להרכבת הארד-דיסק? (כמו שיש במכשירים קודמים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאל, אני לא מבין אבל מה הבעיה של iDigital לתקן את המכשיר בתשלום. זה לא שהוא בא בלי אחריות, ודרש לקבל את התיקון בחינם.

אני רואה את זה כצעד שלהם, על מנת שאותו בחור יעשה טריידין, ויאלץ לוותר את סכום מרשרשים נחמד.

לי אישית יש את הvideo, ואם הוא היה מתקלקל (חס וחלילה..) אין סיכוי שהייתי מחליף בטריידין לקלאסיק שמשווק היום.

*אין אולי מעבדה פרטית לתיקון איפודים? או אולי ערכה עצמית להרכבת הארד-דיסק? (כמו שיש במכשירים קודמים..)

אם אני אומר לך עכשיו: "אתה מביא לי את האייפוד הישן, אתה מקבל את הדגם החדש, ללא שום עלות" - לא היית "לוקח"? oO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין צורך בלצטט תגובה מעלייך.

ובקשר לשאלה, אז לא חד משמעי. אני מרוצה עד הגג עם ה vid5.5 80gb שלי. ולאחר התעסקות עם הclassic, הבנתי שהוא מפוצץ עם באגים.

מה גם שאין בו תמיכה בעברית, זה אומר בשבילי לוותר על 1500 שירים בערך (אולי קצת פחות). האיטיות הבלתי נסבלת. וכל מה שהוסיפו בו פשוט לא נחוץ לי.

מבחינת מראה, אני מעדיף את הvid, אני חושב שהוא הרבה יותר מרשים. ומי אמר שמה שיותר חדש יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא נוהגת לתקן אייפודים ובטח לא ישנים, לא שומרים להם חילוקי חילוף. אפל לרוב נגד פתיחת המכשירים ואם הבעיה דורשת פתיחה אז הם לרוב מחליפים אותו, במחשבים הם פותחים ומנסים לתקן ואם לא מצליחים אז מחליפים את המחשב. בדיוק אתמול שמעתי שמישהו שם משחב שתיקון, נייד יחסית ישן שעדיין באחריות, לא הצליחו לתקן והביאו לו חדש.

בכל מקרה, זו המדיניות של אפל, לא נראה לי שיש לך מה לעשות, אולי לנסות להבין מה הבעיה ולקנות חלקי חילוף ב . לא יודע מה להמליץ לך מלבד זה או לעשות את השידרוג שהם מציעים- דבר די נחמד כי סך הכל הם לא חייבים לתת לך הנחה משמעותית בקנייה של אייפוד חדש. אני יודע שחבר שלי עם אייפוד דור ראשון שנהרס, שידרג לאייפוד נאנו וקיבל הנחה של כמה מאות שקלים, סכום יפה לכל הדעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חיפוש בeBay, מצאתי את אלו:

http://tinyurl.com/yw7eqd

זה יוצא משהו כמו 70$, וצריך להוסיף לזה משלוח. למישהו יש אולי הוראות כיצד פותחים את האיפוד ומחליפים את הHD?

ניר, iDigital אמרו שזאת הבעיה היחידה?

עדכון:

מצאתי את המדריך הזה:

http://www.rapidrepair.com/guides/Video/videodisassemblyguide.htm

השאלה מאיפה משיגים את הכלים שבהם הם השתמשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

after opening many ipods, I would be confident in doing it for you if you get ahold of a replacement hard drive. they come with the tools needed to open an ipod without damaging it too. you can find plenty on . I live in jerusalem or am sometimes in Ra'ananna.. I'd just charge for some time.. say 50 sheks or so (even though it takes about 15 minutes)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...