איך אפשר להדביר תיקנים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להדביר תיקנים?

Chymes

Recommended Posts

יש תיקנים בדירה. אני מרסס, מרסס ומרסס, אבל הם עדיין נשארים בחיים. כבר ריססתי בכל מקום אפשרי, בכל חריץ, בכל פינה. מיכלים שלמים של K300 סיימתי, אבל הם עדיין נשארים בחיים. יש טיפים? ריסוס מקצועי אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא חתול.הוא כבר יהרוג אותם בשביל הכיף.אני אוהב למחוץ אותם...אני אוהב את הרעש שהשלד שלהם עושה את ה"קרק" וכל המעיים שלהם יוצאים החוצה..

:smile1: :smile1:

זה לא מצחיק. בחודש הראשון ששובל (חתולה) היתה פה היינו מגלים כל יום שניים שלושה גוקים בלי ראש. לא ידענו בכלל שיש לנו כלכך הרבה ג'וקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עם רייד (אדום) נוכחתי לדעת כי הוא יעיל יותר מ K300 תן טיפול מיוחד לפתחי הביוב ופתח הניקוז של מכונת הכביסה תבדוק את ההברגות של הסיפונים והאסלות ותרסס היטב במסגרות החלונות בהן אין רשתות/הרשתות פתוחות בד"כ... אם זה לא יעבוד... ריסוס מקצועי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הטוב ביותר זה לשים על הניקוז של הכיורים.עולה 5 שקל בערך.אם יש משקל על הפתח של הכיור\אמבטיה הם לא נכנסים כי זה כבד להם.

הם יכולים להגיע גם מהניקוז במקלחת ומהאסלה בבית שימוש. הכי טוב זה להזמין הדברה. עלה לי 120 ש"ח. השנה לא עשיתי אבל עד לפני שהחורף הנוכחי התחיל (ז"א שנה וחצי לאחר הריסוס) עדיין ראיתי ג'וקים הפוכים מתים על הריצפה כתוצאה מהריסוס.

עדיף לעשות לקראת סוף האביב כדי שזה יהיה אפקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...