הגדלת טווח באמצעות ראוטר נוסף - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדלת טווח באמצעות ראוטר נוסף

cad5011

Recommended Posts

בבית של ההורים שלי יש 3 קומות.

בקומה השלישית יש מודם ADSL + ראוטר והוא מחובר בקבל למחשב שולחני (A).

בקומה 1 יש מחשב שולחני © שגם הוא מחובר בקבל אל אותו ראוטר.

יש גם מחשב נייד (B) , בשימוש בקומה 2.

עכשיו הם קונים מחשב שולחני נוסף לקומה 1 (D), ולא רוצים למתוח עוד קבל. בקומה 1 אין קליטה מהראוטר האלחוטי זה בית בירושלים והקירות עשויים בטון עבה.

השאלה שלי היא על הגדלת הטווח של הרשת האלחוטית לקומה 1.

מישהו הציע לי לחבר ראוטר חדש לקבל איטרנט שמגיע לקומה 1, ולהשתמש בו כ-AP. היתרון של ראוטר על AP יעודי, הוא שאוכל לחבר אליו את המחשב השולחני בקומה 1 © עם קבל, והמחשב החדש (D) ישתמש בכרטיס רשת .

מישהו יודע איך עושים את זה? איזה ראוטר לקנות? והאם יש רעיונות אחרים?

מצ"ב תרשים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית אפשר להשתמש בראוטר נוסף שיקבל כניסה באמצעות wireless ויוציא wireless או כבל לpc הנייח בקומה1. וישמש בעצם כמגבר טווח.

את הראוטר הנוסף תצטרך לשים באמצע הטווח בין הקומה ה3 ל1 בנקודה שהקליטה עדיין טובה מהראוטר ה1כדי לא לאבד יכולות שידור וקליטה למחשב בקומה 1 שיחובר באמצעות כבל או wireless

יש לדעת לקנפג את הראוטר, לי באופן אישי יש לינקסיס ואני משתמש באפשרות זו

ישנו ציוד רב בנוגע למגברים ואנטנות יעודיים לבעיות אלה צריך רק לחפש.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי arieltan

התכוונתי לחבר את הראוטר החדש לקבל שמגיע גם ככה לקומה 1, ככה שהוא מקבל כניסה באמצעות קבל ולא כניסה אלחוטית. כרגע הקבל הזה מחובר אל מחשב בקומה 1. אני רוצה לחבר את הראוטר החדש לאותו קבל, במקום המחשב, ואת המחשב לחבר אל הראוטר החדש. כלומר, שני הראוטרים יהיו מחוברים בקבל, ואל כל אחד מהם יהיה מחובר מחשב. בנוסף, כל אחד מהם יכסה חלק אחר בבית מבחינת אלחוטית. אבל - רק הראוטר שבקומה 3 יחובר החוצה ל-ADSL. הנה תרשים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסלח לי על השאלה , אם יש לך כבל שרץ מהראוטר בקומה 3 לקומה 1 מה אתה צריך ראוטר בקומה 1 פשוט תחבר את הכבל ישירות למחשב בקומה 1 ותחסוך את כל הבלגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל זה תופס תאוצה, למשל מתוך החמישה דגמי מחשבים של רק אחד לא תומך ב n.

בכל מקרה זה שווה לחכות בגלל שגם הטווח גדול פי לפחות שתיים וגם המהירות היא כמעט פי 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...