איפה אני יכול לראות באינטרנט מחירים של משקפי שמש OAKLEY מהדגמים החדשים בארץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אני יכול לראות באינטרנט מחירים של משקפי שמש OAKLEY מהדגמים החדשים בארץ

Holy

Recommended Posts

בעיקר סדרת ה-Half Jack וכל האביזרים הנלווים (עדשות נוסופת)

חיפשתי בכל האתרים המוכרים ויש בעיקר דגמים ישנים זולים.

אני יודע כמה זה עולה בחול, אני מחפש מחירים בארץ בלבד.

enlarge_one.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע גם אני מחפש זוג משקפיי של אוקלי שאין בארץ אחר חיפושיי ברשת גיליתי, שחוץ מהארץ מחירי המשקפיים מאוד דומים למה שמפורסם באתר של אוקלי. עגב לדוגמא הדגם שאני מחפש עולה בארץ קרוב ל 2000 ש"ח ובחו"ל 1200 1300 ש"ח.

ספר לי באיזה אתר מצאתה משקפיי אוקלי זולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להזמין מהאתר שלהם לארץ?

מישהו ניסה את זה כבר?

ובכלל, יש מכס על משקפי שמש או רק מע"מ?

בכל אתרי המכירות (אפשר להגיע דרך ZAP) יש דגמים ישנים החל מ-300 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, לא סתם אמרתי את זה...

בלתי אפשרי, אתה לא תמצא.

האפשרות היחידה שלך היא להזמין מחו"ל (תבדוק דרך האתר שלהם אם הם עושים משלוחים לארץ. לבדוק לבד לא יהרוג אותך. רוב הסיכויים שכן, אם אני זוכר נכון), או, שוב, ליצור קשר עם היבואן (03-9297000).

אני לא יודע אם הם ידברו איתך ישירות, אבל אני דיברתי פעם (אישית) עם סוכן שלהם כשהוא בא לאחת מחנויות האופטיקה שעובדות איתו, והזמנתי דרכו את המשקפיים הקודמות שהיו לי (ונגנבו ?$#@ :'() - SCAR, Black chrome (כרגע יש לי במקומם את ה SCAR השחורות הרגילות, לא כרום).

עריכה:

פתאום שמתי לב שזה לא כל-כך ברור מההודעות שלי... אז רק שיהיה ברור: אני מדבר פה על דגמים נדירים.. את כל הדגמים הרגילים, בצבעים הסטנדרטיים, אפשר פשוט לקנות בחנויות אופטיקה שמוכרות אוקלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להזמין מהאתר שלהם לארץ?

מישהו ניסה את זה כבר?

ובכלל, יש מכס על משקפי שמש או רק מע"מ?

בכל אתרי המכירות (אפשר להגיע דרך ZAP) יש דגמים ישנים החל מ-300 שקל

עד כמה שאני יודע-

אין שום סיכוי להזמין מהאתר של אוקלי לכל מקום מחוץ לארה"ב,

זה רק מע"מ,

ו, אממ.

הדרך שנראית לי הכי סבירה להזמנה מחו"ל היא באמצעות חנות קטנה, מאלו שעושות עסקים דרך אימייל.

בטח לא דרך חנות גדולה ומסודרת (שפשוט לא תמכור לך אוקלי דרך האינטרנט בכלל, ולישראל בפרט).

אפשרות אחרת היא דרך חנות של ציוד , וגם כאן כדאי חנות קטנה.

בכל מקרה, המחיר בארץ זה מחיר חו"ל + מע"מ + איזה 20 אחוז, ככה שיהיה.

אתה יכול להתמקח עם רוב החנויות לגבי המחיר, ובדרך כלל תצליח להוריד אותם באיזה 100 שקל לפחות בדגמים הממוצעים (איזור ה700 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם עצמו אולי ממוצע, אבל אני רוצה אותו עם ציוד היקפי :)

נמאס לי כבר מה-Minute GenMetal Fire Iridium הישנות שלי (140$)

enlarge_one.jpg

אני רוצה לקנות  Half Jacket Dark Gray Ice Iridium XLJ שעולות 160$

enlarge_one.jpg

אבל החלק החשוב יותר הוא לקנות בנוסף עדשות Fire Iridium XLJ, שאני מניח שממש ממש ממש לא יהיה פשוט להשיג בארץ. זוג עדשות עולות 40-50$.

enlarge_one.jpg

אני גם לא אתנגד לנרתיק קשיח תואם עם מקום לעדשות, אבל זה כבר לא קריטי. (25$)

דרך אגב - בשבילי משקפי שמש זה הכרח, אולי לא הכרחי להוציא עליהם 210$ אבל אני לא יכול לנהוג בשמש בלי משקפי שמש (עם עדשות כתומות). זה לא רק בשביל הדווין, אני פשוט לא יכול לסבול עדשות שחורות :)

את הישנות אני כבר אעביר למישהו, כבר 3 שנים אני איתן ואין עליהן אפילו שריטה אחת, יש כבוד לדברים יקרים.

עריכה - יש למישהו במקרה משקפי שמש מדגם Half Jacket ויכול לתת לי התרשמות כלשהי עליהן? מדדתי אותן בחנות והן נוחות ונראות סבבה, אבל אין כמו התרשמות של מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לסבר ?

יש הבדל משמעותי בין עדשות של משקפי שמש ב 20 שקל (and for that matters, גם 200 שקל) לבין עדשות של נורמליות כמו אוקלי (RULEZ) או, נניח, CEBE..

ובוא נגיד את זה ככה, העדשות של אוקלי לא סתם רשומות כפטנט...

חוץ מזה, מה זה הזילזול הזה בהגנה על העיניים ?

אתה מוציא הרבה כסף על חומרה שתיתן לך הבדל ב"ביצועים" לא ממשיים שמסתכמים באפסים ואחדים של חלקי מתכת, פלסטיק, וסיליקון - ומזלזל בהבדל של משהו שאמור להגן (או לצורך העיניין, לפחות לא לפגוע) לך על העיניים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שגורם לאנשים להוציא עשרות אלפי שקלים על מערכות סטריאו יקרות, כשגם במערכות מיני אפשר לשמוע מוסיקה.

you should know better... ;D

ציפיתי לתגובה הזו ממך... :P

אפשר לומר שלרוב מערכות יקרות יותר ישחזרו את הצליל בצורה טובה יותר ונאמנה למקור. בגדול: יקר יותר = טוב יותר. האם על אותו משקל העדשות של Oakley טובות משמעותית מהעדשות ב-Julbo הפשוטות שלי, או שמאחר וזה מוצר שהסביבה בחוץ רואה ופוגשת (בניגוד למערכת היי-אנד שלרוב עיצובה מינימליסטי והיא נמצאת בתוך הבית חשופה רק לסביבה הקרובה), האופנתיות והשם משחקות תפקיד לפחות באותה מידה, אם לא יותר מאשר ההגנה על העיניים? סוגייה למחשבה...

julbo_model_220.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גולבו די דומות לאלה, ולהגיד לך תאמת אלה חרא של משקפיים

הן יושבות ממש גרוע על הראש, הידיות שלהן אלסטיות מה שגורם למשקפיים ליפול כל תנועה חדה (ריצה).

בנוסף גם העדשות די עלובות, כמויות של שמש חודרות דרכן והן נשרטות ממש בקלות.

אחרי שהיה לי את הגולבו קניתי את האוקלי שפרסמתי בעמוד הקודם ולא הצלחתי להבין איך יכלתי לסבול את הגולבו כל כך הרבה זמן.

אם תקרא קצת מחקרים תבין גם שהעדשות של אוקלי מוביבלות ביחס לחברות אחרות, ולמחיר כנראה יש סיבה.

זה נכון שגם הפירמה משחקת תפקיד, וזה אולי מראה על יוקרה, אבל לאוקלי יש המון יתרונות על חברות אחרות.

היתרון הכי בולט בדגם הספציפי הזה שאני מחפש הוא שאפשר מאד בקלות להחליף את העדשות והעדשות זולות יחסית (30-50$)

העברתי גם את שני ההורים שלי לאוקלי, אחרי ששנים הם היו עם ray-ban, אנשים בני 50 כבר לא כל כך מחפשים לעשות רושם על אחרים.

עכשיו בבקשה מכולם, אל תעשו מזה דיון על חברות של משקפי שמש, כבר היה דיון כזה בעבר.

יש מישהו שיש לו ויכול לכתוב לי התרשמות שלו מה-Half Jacket?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...