באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה סכין גילוח אתם משתמשים ???

Moshik144

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון אני משתמש ב-Gillette הרגיל, אבל לאור מבצע שהיה

קניתי Gillette Proglide ידית+ 4 סכינים וספריי דאורדורנט וקרם לחות (קטנים כאלה מספיקים לסביבות ה-5 פעמים)

ב-50 שקל.

כשזה יגמר אני כנראה עובר ל-Xblade, עוד לא סגור על זה.

אבל ה-Xבלייד אחלה סכין בעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התכוונת אליי אז כן המבצע עדיין קיים

http://www.new-pharm.co.il/april2013/365.html

צריך לקנות 5 מוצרים ולהיות ב-CLUB365.

כשיש לך אמא שכל כך אוהבת לבקר בחנויות כאלה ו-CLUB365 הוא שם של

אחד ממיליון מועדוני הלקוחות שהיא חברה בהם זה לא בעיה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאחרי שנים של שימוש בג'ילט ובשנה האחרונה שימוש בפרוגלייד, הייתי כל כך שבוי בתפיסה שלג'ילט הסכינים הכי טובים שלא רציתי אפילו לנסות סכין אחרת. קיבלתי לפני חודשיים שני סכינים של הידרו 5 ותשמעו - זה סוף הדרך של סכין, לדעתי גילוח יותר חלק ונוח מהג'ילט.

היום - רק הידרו 5.

המחיר גם יותר שפוי מג'ילט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי עם Mach 3.

עברתי ל-Fusion לתקופה קצרה.

עברתי ל-Schick Quatrro.

חזרתי ל-Mach 3.

עברתי ל-XBlade.

בעקבות השרשור הזה התחלתי להתעניין בגילוח קלאסי והזמנתי לעצמי את המוצרים הבאים:

Edwin Jagger DE89L

Personna Platinum

Finest Badger Hair Shaving Brush

(עדיין ממתין שהמשלוחים יגיעו).

בכל מקרה אני אמשיך להחזיק מספר להבים של XBlade בארון למקרים שבהם אני אזדקק לגילוח מהיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה יודע משהו על סכיני דורקו (dorco)?

הדבר הזה שפרסמו בגרופון?

חיפשתי בגוגל ואין הרבה תוצאות.. עדיף כבר SHICK או XBLADE בתקציב נמוך כזה

ובקשר לשרשור של הגילוח הקלאסי, האמת שזה נראה לי יותר מדי התעסקות על שטויות..

להתגלח עם חרב לא נראה לי דבר כל כך פשוט ואפשר לחתוך חצי פנים עם דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שאני אצטרך ללמוד טכניקה אחרת בכדי להתגלח ושאני אחתך לא מעט בהתחלה, אבל מפה ועד לחתוך חצי פנים יש מרחק גדול, בכל זאת מדובר על Safety Razor ולא בתער.

מישהו פה יודע משהו על סכיני דורקו (dorco)?

מדובר על חברה קוריאנית.

היא גם מייצרת את הסכינים ל- Dollar Shave Club (בגירסאות של ה-4 וה-6 להבים).

אין לי ניסיון אישי עם הסכינים שלהם אבל תמיד אפשר לקרוא ביקורות של אנשים מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבים של גילט שהיו במבצע רציני על כמות גדולה אז חטפתחי אותם למרות שאין לי ידית מתאימה + ידית של schick שכיפפתי קצת אם פלאייר את הברזלים שמחזיקים את הלהב כך שהיא תתאים ללהבים של גילט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לשרשור של הגילוח הקלאסי, האמת שזה נראה לי יותר מדי התעסקות על שטויות..

די עצוב שאנשים מחפשים הנחות ומבצעים כאשר אני מקבל גילוח יותר חלק, יותר נעים ויותר מהיר מכל גילוח אחר והמחיר? מתחיל מעשירית המחיר ומעלה

(אני מחליף להב כל 5-9 גילוחים, מתגלח כל שלושה ימים ולהב עולה לי 39 אגורות)

בנוגע למסוכן או לא? אני אתגלח יותר מהר ממך תוך כדי קפיצות עלרגל אחת ושירת החד גדיא מהסוף להתחלה ואצא ללא חתך אחד.

de razor הוא בעצם אותו סכין שאתם מכירים בשם ג'ילט, שיק וכו. רק שהוא יותר חד והחדות שלו נתונה בכך שאתה בוחר את זוית הגילוח.

אין שום סכנה מיוחד בגילוח כזה.

גילוח בתער הוא אכן הרבה יותר מסוכן, במידה כמובן שאתה חולה פרקינסון. אבל כן, ללא ציניות, ניתן להרוג איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: מצטער על הבאלגן, משהו נדפק בפרסום ההודעה.

שמע, במקרה שלי, זה די תחביב אז יש לי מלא ציוד.

אני כעקרון עברתי מהסכין הישנה של ג'ילט (לפני המאך 3, עם השני להבים) לתער. למדתי את כל סודות הגילוח לבד (בעידן שאינטרנט זה לא היה דבר כל כך ברור מאליו) ורק לאחר התער עברתי לגילוח DE, כלורמ עברתי מהקשה לקל :)

היה פה דיון ארוך מאוד והיה שם פירוט רב שלי, תחפש ותקרא שם.

בעקרון, לדעתי, עדיף לתת השקעה ראשונית לציוד טוב. ברגע שהציוד טוב אז חוויה שונה בהחלט.

לתת לך הצעת מחיר? בין 130-180 דולר, לדעתי יכסה לך את כל המוצרים ולאחר מכן תוציא כסף רק על להבים (מחיר להב יכול לנוע בין 35 אגורות עד 4 ש"ח ליחידה, הממצוע לרוב יושב בסביבות ה-45 אגורות - 1.20 שקל ליחידה).הציוד שצריך:הבסיסי ביותר:רק את המוט עצמו - מהמוטות שאני יכול להמליץ עליהם מדובר ב-20-60 דולר אבל יש לקחת בחשבון שזה מחיר מוצדק. המוטות הללו הם מלאכת מחשבתכלומר זהו, אתה לא צריך יותר כלום. לדעתי חובה, חובה לעבור למברשת (וזאת דעה מנומקת עם שלל הסברים, חפש ברשת או בדיון הגדול ע להגילוח) גם אם ממשיכים להתגלח עם גילוח רגיל.

להתגלח עם הג'לים רק פוגע בעור ומייקר את כל העסק. המינוס? מברשת היא מוצר יקר לרוב ומדובר במוצר שמתכלה עם הזמן (בין 10 ל25 שנים בגילוח יומי)

המחיר? 40 דולר ומעלה.

כעקרון צריך גם קערה להקצפה (לא חובה אבל מפשט את העניין) המחיר? 10 דולרים למשהו יעודי אבל אני בטוח שתמצא גם קערה מתאימה בבית.

בנוגע לסבונים ולמשחות גילוח- השתמשתי במאות סוגים עם מחירים שנעים מדולרים בודדים עד עשרות דולרים. אם משתמשים במשחה אז אין על מ.מ. זית/ מ.מ. רגיל. יצור ישראלי בירוחם, מחיר לצרכן 9 שקלים למ.מ. רגיל ו-13 לזית. ניתן להשיג גם בפחות. הם הטובים ביותר שקיימים נ-ק-ו-ד-ה. אם תעדיף להשתמש בסבון גילוח אז המחיר לסבון טוב ולא מופלץ הוא כעשרים-שלושים דולר. למה סבוןן? יותר חסכוני, יותר כייפי, יותר vintage. אני גם חושב שהחומרי ייצור הם יותר בריאים לעור (לא בדקתי את זה אז אני לא בטוח)

איך מתגלחים?

יש מדריכים כל מפורטים ברשת אבל כעקרון זה הולך כך:

מרטיב פנים, מקיצף את הסבון/ משחה, מגלח עם כיוון הזיפים פעם אחת, מגלח פעמיים נגד כיוון הזיפים/ בודק את העור ועושה תיקונים, אם פספסת, מנקה הכל.

אני יודע שזה נשמע מלא זמן וסביר להניח שבהתחלה יקח לך זמן (פעם ראשונה שאחיין שלי התגלח לבד ככה, לקח לו כשעה) אבל די מהר תרד ל-10/15 דקות. משם הירידה בזמנים תהיה כבר יהרבה יותר איטית. לי לוקח גילוח טוב בין 7 ל -10 דקות. מתחת לזה ואני כבר מעדיף להתגלח עם תער, עליו השליטה אצלי הרבה יותר טובה.

מה הפלוסים בגילוח כזה:

גילוח זול מאוד, השקעה ראשונית גדולה שתחזיר את עצמה מהר מאוד

גילוח חלק יותר, אתה לא תאמין עד כמה הוא חלק יותר. אם אני קולט זייף קטנטנן מבהחינתי או שגילחתי לא טוב או שלהב כבר כהה.

בריא יותר. כל גילוח עם מברשת הוא בריא יותר מגילוח ללא מברשת אבל יש גם הטבות רבות לגליוח עם DE. אתה תשכח מה זה גירוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...