בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלעדי: מהפכה ב- HOT - גל מבצעים חדש לשנה החדשה!!!

nerya40

Recommended Posts

אוקיי אז ככה, בלעדי לאתר חשיפה של כל המבצעים החדשים בהוט שהולכים להיות מושקים החל ממחר:

טריפל Classic:

טלוויזיה: חבילת בסיס + 3 חבילות תוכן

אינטרנט: תשתית 12 מגה

טלפון: 500 דקות לכל היעדים

ב- 299 ש"ח לחודש.

טריפל TOP:

טלוויזיה: חבילת בסיס + כל חבילות התוכן + חבילת ערוצי פרימיום + חבילת רוסית

אינטרנט: תשתית 30 מגה + רשת אלחוטית ללא תשלום

טלפון: ללא הגבלה לכל היעדים

ב- 349 ש"ח לחודש.

והטריפל השווה מכולם:

טריפל Platinum:

טלוויזיה: הכל פתוח! חבילת בסיס + כל חבילות התוכן + חבילת ערוצי פרימיום + חבילת רוסית + כל ערוצי הספורט (כולל ערוצי ספורט 5, ערוצי ספורט 1,2 ו-1HD) + כל ערוצי טבע העשרה + כל ערוצי ה - HD

אינטרנט: תשתית 100 מגה + רשת אלחוטית ללא תשלום

ב- 415 ש"ח לחודש.

לא יודע מה אתכם, הולך להיות סוער השבוע!!!

נא לא להציף את המוקדים, המבצעים ישווקו רק ממחר וככל הנראה כפי שאנו מכירים את הנציגים לא ידעו בכלל על מה מדובר. אני ממליץ להתקשר ביום חמישי ושכבר יהיה ידוע על מה מדובר.

מה אתם אומרים ? שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה !

אם אני חתום אצלהם על חוזה של 3 שנים על חבילה פחות טובה ממה שרשום פה ובמחיר של הטריפל TOP , יש אפשרות לשנות את זה ?

בוודאי. כיום אין יותר התחייבויות בהוט גם אם החוזה שלך מסתיים בתאריך מאוחר יותר.

ובאמת נראה שהוט הלכו על מהלך של ייקור של כל הטריפלים לטובת דחיפת תכנים בטלוויזיה. יהיו כאלה שזה ישתלם להם מאוד ויהיו גם כאלה שזה רק ייקר להם את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחישוב מפורט יותר זה לא מוריד לי את המחיר אלא נשאר אותו דבר אבל מקבלים עוד ערוצים לכאורה.. אני אתקשר מחר לשירות ואקבל פרטים יותר ספציפים.

אתה יודע אולי אם במחיר הזה כלול גם דמי הVOD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחישוב מפורט יותר זה לא מוריד לי את המחיר אלא נשאר אותו דבר אבל מקבלים עוד ערוצים לכאורה.. אני אתקשר מחר לשירות ואקבל פרטים יותר ספציפים.

אתה יודע אולי אם במחיר הזה כלול גם דמי הVOD?

לא כלול. אתה יכול לשאול אותי אם יש לך שאלות ספציפיות.

מה שכן המחיר הזה הוא מחיר "השקה" (רק לאלה שיצרפו בתקופה הקרובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהם עושים חבילות כאלה יקרות מה ביקשנו עד 12 מגה חבילות בסיס שזה מערוץ 1 בממיר עד ערוץ 24 +הופ לילדים ואולי קו טלפון שלא נשתמש בו הרבה גג 500 דקות בחודשיים..שזה מקסימום ב 150 שח. ונוסיף לספק עוד איזה 30 שקל וזהו...למה הכל יקר למההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה, בלעדי לאתר חשיפה של כל המבצעים החדשים בהוט שהולכים להיות מושקים החל ממחר:

טריפל Classic:

טלוויזיה: חבילת בסיס + 3 חבילות תוכן

אינטרנט: תשתית 12 מגה

טלפון: 500 דקות לכל היעדים

ב- 299 ש"ח לחודש.

טריפל TOP:

טלוויזיה: חבילת בסיס + כל חבילות התוכן + חבילת ערוצי פרימיום (כולל 11 ערוצי פרימיום) + חבילת רוסית

אינטרנט: תשתית 30 מגה + רשת אלחוטית ללא תשלום

ב- 349 ש"ח לחודש.

והטריפל השווה מכולם:

טריפל Platinum:

טלוויזיה: הכל פתוח! חבילת בסיס + כל חבילות התוכן + חבילת ערוצי פרימיום (כולל 11 ערוצי פרימיום) + חבילת רוסית + כל ערוצי הספורט (כולל ערוצי ספורט 5, ערוצי ספורט 1,2 ו-1HD) + כל ערוצי טבע העשרה + כל ערוצי ה - HD

אינטרנט: תשתית 100 מגה + רשת אלחוטית ללא תשלום

ב- 415 ש"ח לחודש.

לא יודע מה אתכם, הולך להיות סוער השבוע!!!

נא לא להציף את המוקדים, המבצעים ישווקו רק ממחר וככל הנראה כפי שאנו מכירים את הנציגים לא ידעו בכלל על מה מדובר. אני ממליץ להתקשר ביום חמישי ושכבר יהיה ידוע על מה מדובר.

מה אתם אומרים ? שווה ?

חרא של מסלולים......

אני משלם היום 329 בשביל הטריפל פלטינום שכולל כל מה שכתוב שם מינוס 2-3 ערוצים (הספורט בעיקר, והרשימה שכתבת אגב לא מספיק מפורשת - האם זה כולל את ***כל*** ערוצי הספורט? כולל 5+ וכולל 5+לייב?) - אבל עבור תוספת הערוצים הזאת הם לוקחים עוד כמעט 100 שקל!!!

אני יכול פשוט להוסיף אותם בתוספת של.. כמה? 20 שקל בחודש?

הטריפל החדש הזה הוא ממש לא . להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...