BiXeon Project V2.0 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project V2.0

arkadur

Recommended Posts

qjnl4zgzkyjw.jpgqjnl4zgzkyjw.jpgqjnl4zgzkyjw.jpg

(קרדיט לAlmog Design על עיצוב הלוגו לפרוייקט!)

קישור לשלב הקודם: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=490034.0

בהמשך לשלב הקודם של הפרוייקט, ולאחר תלאות רבות בנוגע למארז (המלצה שלי? לא להתעסק עם HTPX). אני מגיע לישורת האחרונה.

אין כמו להתחיל את השנה החדשה עם פרוייקט חדש (ישן). הפרוייקט ימשך זמן מה, כרגיל. רק שהפעם באמת המים יכנסו לתמונה.

מבחינת שדרוגים למיניהם, אני עדיין מתלבט עם להשאר עם דור ה5XX ולסחוב עד לדור הבא, או לשדרג כבר עכשיו. ההחלטה תגיע בהמשך. לגבי החומרה המשלימה, אולי יחולו שינויים מינוריים.

וכמובן, איך אפשר בלי טיזר קטן :biggrimjackbox:

img2318qz.jpg

img2339bw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אכן משנה גודל, אך זהו הפורום היחיד שעובד ב800X600... :nixweiss:

בקשר למשחקים עם כל תמונה עם מסגרת / חתימה, עשיתי זאת בעבר, הספיק לי.

עדכונים נוספים יגיעו בקרוב ;) , בהחלט יש למה לצפות. כידוע - המוטו שלי הוא שכל פרוייקט צריך להיות מוצלח יותר מקודמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרות?

1. חזק ושקט, כהרגלי.

2. מהלך של הפרדה בין מערכות המחשוב בבית, כלומר - להפריד מהמערכת הזו את נושא האכסון הביתי ולהרים NAS ייעודי לצורך העניין. עדיין לא החלטתי אם לשלוף את הבקר מהלוח ולשים את הSSD על הICH10R או לקנות בקר חדש עבור הNAS.

כפי שאמרתי - עדכונים בקרוב. בהחלט שווה לעקוב ;) , ומי שמכיר - יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעניין. בקשר לתמונות, לדעתי אפילו 800 לא צריך, אפשר פחות. :)

בקשר לכרטיסי מסך, הדבר החכם יהיה להישאר עם ה- 580 ורק להשיג להם בלוקים במחיר טוב. ההבדל בין 580 ל 680 לא קרוב לתהומי ואם כבר יש שלישיית 580 אז על אחת כמה וכמה שאין טעם להחליף את הכל ל 680. מעבר לצריכת חשמל נמוכה יותר (וחיבורי דיספליי פורט) זה לא ייתן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מתחילת השבוע המערכת עם 2 כרטיסים

הוצאתי כרטיס לטובת הבניה של הv600f למי שראה בת׳ארד המתאים

תוספת הביצועים גם ככה לא משמעותית ולא בדיוק שווה את תוספת החום וצריכת החשמל למערכת של 24/7

לכן, יש את עניין השדרוג על הפרק, לא בטוח ששווה להשקיע את הבלוקים בכרטיסים כרגע.

אם הכל ילך כמתוכנן, מחר אעלה טיזר נוסף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקדים במעט את המאוחר: מדובר בLD V8 . בשעה טובה יש בסיס טוב לקירור מים, עכשיו אפשר להתקדם באמת.

photofim.jpg

אשתדל להעלות סט נורמלי בקרוב.

הלוח יעבור מהLIAN LI Z70 לבית החדש בקרוב. כאשר תפקידו בכוח של הZ70 יהיה מעתה אכסון נטו. אין באמת מתחרים ל9 מפרצי HOT SWAP.

מה מחכה לנו?

בתחתית: צמד רדיאטורים TFC 360 עם GT AP15.

בגג: TFC 240 / BLACK ICE 360 או משהו אחר שעדיין לא רלוונטי כרגע.

בגב או בחזית למטה: רדיאטור 120 בודד עבור הבלוקים של הלוח והזכרונות.

מבחינת משאבות - יש לי צמד 355 וצמד D5. עדיין לא החלטתי לעניין החלוקה שלהם, אתם מוזמנים להביע דעה.

יש לי עוד כמה הפתעות מעניינות שאני אשלוף בקרוב. toast.gif

עדכונים נוספים - בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סט קטן:

img2373g.jpg

img2370lm.jpg

img2368vz.jpg

img2365w.jpg

img2360b.jpg

אפילו הZ70 קטן ביחס למפלץ הזה שהשתלט לי על החדר :lol:

img2355lf.jpg

המסדר יעבור לדום ;D (כן, מלאי הרדיאטורים שלי גדל בימים האחרונים...)

img2342nx.jpg

img2348jj.jpg

img2350nt.jpg

כאן ניתן לראות שהTFC והGTX עבים פי שניים משאר הרדיאטורים

img2351k.jpg

ומי שמעניין אותו הFPI - אז בבקשה.

img2354ka.jpg

הרדיאטורים שיכנסו למארז כרגע הם הצמד הTFC360 +GTX360 + 1X120 THERMOCHILL

כרגע אני עובד על רשימת קניות שאני עתיד להזמין בימים הקרובים. שתכלול בין השאר פיטינגים, צנרת, טופ למשאבות, מיכל ועוד כל מיני הפתעות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אכן נרכש יד שניה, בארץ.

וזאת לאחר תקופה ארוכה שויתרתי על הזמנת מארז חדש בעקבות העלויות האסטרונומיות שבהזמנת מארז מהקטגוריה הזו (MOUNTAIN MODS, LITTLE DEVIL וCASELABS)

פשוט עקבתי אחר לוחות היד השניה בחו"ל וניסיתי לשים יד על משהו משומש במחיר סביר ומוכר שהסכים לשלוח לארץ. המאמצים עלו בתוהו.

ופתאום, זה קפץ. ;D

מדובר בנישה מאוד קטנה, ואפשר לספור את המארזים המיוחדים הללו על יד אחת. ממה שידוע לי יש בארץ:

2 מארזי MOUNTAIN MODS

2 מארזי LD V8 (הראשון, BLACK ON BLACK שניסיתי לשים גם עליו יד בעבר, ואת "שלי")

ומארז ראשון מסוג TH10 ועוד עם פדסטל :o .

(אם זה מעניין מישהו, יש לפחות 3 לוחות SR-2 בארץ שידועים לי).

המארז במצב סביר לחלוטין, אני לא ייחסתי אפילו חשיבות לצבעים (למרות שתמיד רציתי אחד לבן), הצבעים שלו יותאמו לTHEME של המוד שלי.

יש כמה קדחים פה ושם, לא ביג דיל, חסר מכסה 5.25 וכמה ברגים. נסתדר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגיד לך מה הבעיה עם כל החלקים היקרים. בוא נוריד רגע את המארז, הלוח SR-2 למשל, נראה לי בלתי אפשרי למכור אותו ביד 2. יש כל כך מעט אנשים שמעריכים\מחפשים כזה פריט. אני שאני קונה משהו אני גם מנסה לחשוב על היום שארצה למכור אותו. הרי לא כיף ל"היתקע" עם דברים, במיוחד כאלה שעלו הון תעופות, למרות שמצד שני תמיד אפשר למכור באיביי אבל זה לא תענוג גדול.

בכל מקרה, המארז נראה במצב סביר. צריך לעשות לו אי אילו תיקונים כאלה ואחרים לפני שתוכל להשתמש בו ? אגב, אלוהים ישמור המחיר של חדש! כ- 600$ וזה עוד לפני תוספות ושדרוגים.

לגבי צבע, נראה לי שאתה יכול לעשות לו הסרת צבע בחול או אולי בתהליך אחר, פחות אגרסיבי ואז לצבוע צביעה לבנה בתנור. לדעתי שווה השקעה אם המצב שלו מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...