כתיבה מרובה לדיסק הקשיח = נזק ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתיבה מרובה לדיסק הקשיח = נזק ?

Noaring

Recommended Posts

כאשר מורידים קבצים רבים מאוד (נניח כמאה קבצים) מהאינטרנט בו זמנית,

לאורך זנק נוצר נזק / בלאי מואץ כלשהו לדיסק הקשיח,

לעומת מצב שבו מורידי את הקבצים בקבוצות קטנות יותר (נניח 5-10 קבצים בכל פעם).

מבחינת זמן ההורדה הוא זהה כמובן,

השאלה היא האם להורדה בו זמנית של קבצים רבים מאוד, יש השפעה שלילית על הדיסק הקשיח

(לא מבחינת פרגמנטציה, אלא נזק/בלאי פיזי).

אשמח לקבל לינק / אסמכתא בנושא.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האסמכתא היא העובדה שמתים כוננים גם במחשבים שבקושי נוגעים בהם. מן הסתם שככל שהכונן עובד יותר אז הבלאי גדל אבל זה לאו דווקא אומר שהוא ימות קודם לכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסמכתא היא העובדה שמתים כוננים גם במחשבים שבקושי נוגעים בהם. מן הסתם שככל שהכונן עובד יותר אז הבלאי גדל אבל זה לאו דווקא אומר שהוא ימות קודם לכן.

לא לא אסמכתא לכלום, זו אפילו לא דוגמא טובה.

אסמכתא זה לינק למאמר / מבחן שבדק את המצב המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יודעים מה זה אסמכתא.... אתה לא תמצא כזאת בחיים

אף אחד לא ערך מחקר על נושא שהוא די ברור מאליו ודי מיותר

הכונן נועד שיכתבו עליו, ואם אתה חושב שזה שאתה מוריד הרבה זה נחשב לעומס אז תברר קודם מה קשיחים בשרתים עוברים... שם זה עומס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסמכתא זה לינק למאמר / מבחן שבדק את המצב המדובר.

ניסיון או עובדות ידועות לכל יכולים גם כן להוות בסיס, לא צריך אסמכתא בשביל דבר שכזה.

עובדת יסוד היא בלאי של מכשיר עם רכיבים נעים, זה בלתי נמנע, אבל בלאי לא אומר נזק. נזק/מוות הכונן יכול לקרות גם כשהכונן אינו תחת עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון או עובדות ידועות לכל יכולים גם כן להוות בסיס, לא צריך אסמכתא בשביל דבר שכזה.

עובדת יסוד היא בלאי של מכשיר עם רכיבים נעים, זה בלתי נמנע, אבל בלאי לא אומר נזק. נזק/מוות הכונן יכול לקרות גם כשהכונן אינו תחת עומס.

1. נזק לא חייב להיות השמדה פתאומית באש ותמרות עשן של הכונן, גם בלאי מואץ משמעותית הוא נזק, במידה ואכן משמעותי.

2. ניסיון ו/או עובדות בהחלט מהוות בסיס לאסמכתא, אבל לא כשהם נכתבות ע"י גולש כלשהו בפורום, אלא כאשר מתוארות במאמר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Noaring

בשלב זה נודה לך על כך שיש לך ביטחון בנו ובשנות הניסיון (שלי לפחות)

אני אומר לך מראש, לא תמצא את האסמכתא אותה אתה רוצה....

למטרה לימודית, אני מחפש מאמר שמתייחס להורדה קבצים רבים בבת אחת ו/או כתיבה מרובה מאוד לדיסק הקשיח,

אם מישהו מוצא - אשמח.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא קרא את חוקי הפורום והמנע מלעבור עליהם שוב בעתיד.

תוכן הודעות:

• הודעות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, גזעני, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או בעלות כל תוכן אחר העובר על חוקי מדינת הן אסורות.
  • Warez, Hacking, Cracks, ותוכן לא חוקיות הם לא נושא לדיון בפורום ואין לפרסם דיונים או הודעות בעלי תוכן זה. הכוונה היא אפילו לא לציין שמות של קבצים מסוג זה, ובטח שלא הורדות ישירות או דרך כל תוכנה אחרת.
  • הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. למשל, ציטוט הודעה קיימת ללא שום תוספת תוכן, לא תורמים דבר לדיון, ולכן נחשבים להודעת ספאם. אם יש לכם דעה דומה לזו של אדם אחר, הרחיבו אותה. ואם אין לכם איך, הימנעו מלהגיב. זכרו: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם. כמו כן, ת'ראדים ללא מטרה, שנועדים רק כדי לומר משהו כמו "קנו לי מחשב חדש!" אסורים בהחלט. מטרת הפורום היא דיונים, ולא הצהרות.
  • יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון גבוהה. חל איסור מוחלט להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, או להשמיץ כל גורם כזה או אחר מכל סיבה שהיא.
  • הפורום הוא לא צ'אט! אין לקיים שיחות על גבי הפורום, בשביל זה קיימת מערכת ההודעות הפרטיות.

דיונים או הודעות אשר עוברות על חוקים אלו לא מתאימות למסגרת הפורום והן יצונזרו או ימחקו. כמו כן, למשתמש הרלוונטי תתווסף אזהרה!

להבא תרשם לך אזהרה.

נא לא להגיב להודעה זו על גבי הפורום. שאלות/טענות או כל דבר אחר בעניין יש לעשות בהודעות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא קרא את חוקי הפורום והמנע מלעבור עליהם שוב בעתיד.

להבא תרשם לך אזהרה.

נא לא להגיב להודעה זו על גבי הפורום. שאלות/טענות או כל דבר אחר בעניין יש לעשות בהודעות בלבד.

ליצן.

אין לך ידע ו/או תשובה טובה, אז אתה משתמש בכוח.

תמחק, תנעל, תחסום, תזהיר, ממש לא מעניין אותי, אתה בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך להזהר בכתיבה שלך... :nono:

ולנושא.אין שום אסמכתא הוכחה מדעית על ואיך הם מתקלקלים.

שחיקה מכנית יכולה לבוא אחרי 3 ימים או אחרי 10 שנים !.הכל עניין של מזל נטו.אל תחפש תשובות או פתרונות קסם כי לא תמצא.קניית כונן כמו כל

חלק למחשב זה הרבה עניין של מזל.לרוב יש 3 חברות מאד אמינות עם מספר דגמים ספציפיים שמופיעים בסטיקי.לא צריך אסמכתא לזה.יש מספיק את

הניסיון של חברי הפורום או המנהלים שיודעים איזה כוננים מועדים לפורענות ואיזה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...