012 סמייל, המשך סיפור. לא הסתפקו בחסימת טורנטים, החליטו לדפוק את כל החבילה! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 סמייל, המשך סיפור. לא הסתפקו בחסימת טורנטים, החליטו לדפוק את כל החבילה!

malcolmx9

Recommended Posts

הבעיה הראשונה שלי איתם מתוארת בהודעה הקודמת שפתחתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=380948.0

אותה הבעיה עדיין קיימת, אבל למדתי לחיות איתה בגלל שהפינגים במשחקים עם הספקית 012 היו מעולים! אני משחק ב-World Of Warcraft כבר 3 שנים, ורק איתם לא היה לי לאגים בכלל ופינג מקסימלי של 150. כל זה השתנה עד לפני כשבועיים, כשפתאום קיבלתי פינגים מאוד גבוהים ולאגים מטורפים במשחק.

כדי לוודא שזאת לא בעיית תוכנה מאצלי, פירמטתי את ווינדאוס והתקנתי את הכל מחדש ומעודכן, ובנוסף בדקתי שאין לי בעייה בתשתית.

אחר כך התקשרתי לתמיכה של 012, ואחרי כמה בדיקות הנציג שדיברתי איתו הודה שיש באמת בעיה עם שם המשתמש שלי, ששולח פאקטים מיותרים וגורם לפינג הגבוה (הגיע למסקנה הזאת עם אחראי המשמרת שלו, כשבדקו את התעבורה בשם המשתמש שלי אצלהם במחשבים). אמרו לי שיתוקן תוך יומיים, כך ששמחתי על האחריות שלקחו וחשבתי שהבעיה תיפתר. רק שאחרי יומיים, אני מרים אליהם טלפון וקיבלתי תשובה אחרת לגמרי! הנציג, אחרי שדיבר עם האחמ"ש, טען שהנציג הקודם טעה, ואחרי בדיקה אין שום בעיה עם שם המשתמש שלי והכל תקין. כפיתרון, הציעו לי להצטרף לחבילת . ביקשתי רק לנסות אותה, ויצא שהחבילה באמת עוזרת ושוב החזירה אותה למצב הראשוני, פינגים מעולים בלי לאגים בכלל.

לא אכפת לי להוסיף עוד 20 שקל בסוף, רק שיהיה לי ראש שקט, אבל הם ביקשו שנה התחייבות על הצטרפות לגיימר!

לא מספיק שהם חוסמים לי את הביטורנט לגמרי, החליטו גם לדפוק לי את חבילת הבסיס כדי שאוסיף עוד כסף לגיימר ואתחייב לעוד שנה שלמה :pissed:.

כמה חוצפה כבר אפשר לספוג?

הבעיה שאני מחוייב אליהם עד ליולי...

עדכון 13/4:

התחברתי אתמול לאקספון, וראיתי שהביטורנט מוריד על המקסימום ונעלמו כל הלאגים.

התקשרתי שוב לתמיכה של 012, הראיתי להם צילומי מסך מתאימים, ומרגע זה ועד תום ההתחייבות ביולי יש לי חבילת חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו תוכל להתאבד כי אין יותר WOW :hat:

בעיקרון 012 אפילו בפייסבוק יש להם לאגים....

כל הקטע של החבילת זה שהם נותנים לך "חיבור מהיר" לשרתים קבועים שאתה משחק שם.

אם תבדוק שרת אחר פתאום הפינג יהיה מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להאמין שהיית עד לשיטה שבה הם (לכאורה) נוקטים, הם גורמים למשתמשים הרגילים לשלוח פאקטים מיותרים ולגרום ללאגים גדולים, ולמי שנמצא בחבילת הגיימרים הם פשוט לא משבשים את זה.

אם זה המצב, זה מאוד עצוב. כי זה אפילו לא מתן "עדיפות" למנויי חבילת , אלא פשוט פגיעה מכוונת במי שלא מנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. גם אני ב- 012

אני לא משחק במשחקי רשת כבר חצי שנה

רק בגלל שאתה משחק ב- WOW הגלובלי לא היו לך לאגים

אם תנסה לשחק באיזשהם שרתים פרטיים(איכותיים ככל שיהיו) תראה שאתה בכלל לא תוכל להתחבר(כמו ש- shai11 אמר)

אבל עכשיו כנראה שכבר לא מעניין אותם

אני נוטה להאמין שהיית עד לשיטה שבה הם (לכאורה) נוקטים, הם גורמים למשתמשים הרגילים לשלוח פאקטים מיותרים ולגרום ללאגים גדולים, ולמי שנמצא בחבילת הגיימרים הם פשוט לא משבשים את זה.

אם זה המצב, זה מאוד עצוב. כי זה אפילו לא מתן "עדיפות" למנויי חבילת , אלא פשוט פגיעה מכוונת במי שלא מנוי.

נראה לי שאתה צודק

זה כבר לא הפרת חוזה, זה פלילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי מאז ותמיד בשרתים הרשמיים של WOW, אז אין לי מושג מה המצב עם שרתים פרטיים.

בכל אופן, אני מדבר בהודעה הראשונה על השרתים הרשמיים, בהתחלה הכל היה מעולה, ואז 012 חיבלה בחבילת הבסיס והתחילו הלאגים, כדי שאני אעבור לגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אם ההתחייבות היא עד יולי, אפשר לריב איתם שיפסיקו את ההתחייבות ולחסוך כ-150 ש''ח, כל התהליך יקח לפחות שבועיים, המון שיחות טלפון (בערך באותו שווי) והמון עצבים. בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לעבור לחבילת בחברת 012 ולהתחייב אליהם עוד פעם... בגמר ההתחייבות (בין אם ביולי ובין אם מוקדם יותר) הייתי פורש מהחברה הזו ושוכח על קיומה, ולא מצטרף לשום חברה בהתחייבות, גם אם צריך לשלם יותר בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחייב!! אתה רק נותן להם מתנה כך! הם משבשים לך את החיבור ואתה מתרצה ומשלם יותר ועם התחייבות עבור דבר שהיית אמור לקבל מההתחלה ?? לא יאומן!!

אסור להתחייב! תתחבר ל-018 או ORANGE הם חדשים בתחום ואין הרבה משתמשים ולכן בטח ובטח אין לגים שאינים סבירים !

אל תתחייב1 הם דופקים אותך אתה רק מחייך בחזרה.. מטופש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי משחקי הרשת ב012 הפסיקו לעבוד כלל עוד לפני כשנה (כשלונות בהתחברות\TIMEOUTים למוות, פינגים בשמיים).

אז לא התיחסתי לזה מאחר ולא ממש היה לי זמן למחשב ושיערתי שהבעיה נובעת מרשת הביתית שלי.

לאחר מספר חודשים כשהתפנה לי זמן למחשב, אחרי בדיקות מרובות מהצד שלי (החלפת מודמים\נתבים\קנפוגים שונים\בדיקת תעבורה עם סניפר) התחלתי לשער שמדובר בבעיה מצד הספק.

בניסיון התחברות דרך 014 עם אותו ציוד התפלאתי לראות שכל משחק שאפילו לא היה מצליח להתחבר לשרתים - מתחבר דרך 014.

שיחות מרובות עם 012 לא הניבו שום תוצאות, חוץ מניסיונות מצדם לדחוף לי חבילות "גיימינג" למינהן בתשלום נוסף.

אני התיאשתי מ012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...