קניתי 2 גיגה ראם בנוסף ל2 שכבר יש לי ואני רואה שיש לי 3 ,למה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 2 גיגה ראם בנוסף ל2 שכבר יש לי ואני רואה שיש לי 3 ,למה?

dekgol

Recommended Posts

עכשיו אחרי הקנייה אמורים להיות לי 4 גיגה זכרון אבל כשאני בודק ב run->dxdiag

אני רואה 3200

צלצלתי לחנות מהם קניתי והם אמרו לי שבווינדוס הןא לא מזהה מעל 3200 אבל אל דאגה יש לי 4 גיגה

האם זה נכון? ואם כן - איך ניתן לבדוק באמת כמה יש לי כעת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית 4 ושמת 4 יש לך 4 אבל ופה הנקודה היותר חושבה בחנות אמרו לך ש מזהה רק 3 ויש לך 4 וזה לא הכי מדוייק כי פיסית יש לך 4 אבל לצערך ה יכול להשתמש רק ב 3 לכן יש לך גיגה לא מנוצל וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא בחוברת של הלוח יהיה הערה על הנושא, לי יש P4P800d ושם כתוב :

"When all four sockets are populated with 1GB DIMMs (total 4GB), the system may detect only 3+GB (a little less than 4GB) due to the ICH5R resource allocation"

ICH5R הוא ה Southbridge .

אז "קצת פחות מ 4GB" זה המקסימום שתקבל עם הלוח אם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא בחוברת של הלוח יהיה הערה על הנושא, לי יש P4P800d ושם כתוב :

"When all four sockets are populated with 1GB DIMMs (total 4GB), the system may detect only 3+GB (a little less than 4GB) due to the ICH5R resource allocation"

ICH5R הוא ה Southbridge .

אז "קצת פחות מ 4GB" זה המקסימום שתקבל עם הלוח אם שלך.

מאיפה לך שזה הגשר הדרומי שלו? בכ"מ, הוא לא יזהה יותר מ-3.25GB עם 32 ביט. במקרה הפרטי שלך, גם עם 64 ביט הוא לא יזהה את כל הזכרון בגלל מגבלות לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית 4 ושמת 4 יש לך 4 אבל ופה הנקודה היותר חושבה בחנות אמרו לך ש מזהה רק 3 ויש לך 4 וזה לא הכי מדוייק כי פיסית יש לך 4 אבל לצערך ה יכול להשתמש רק ב 3 לכן יש לך גיגה לא מנוצל וחבל

התקלקלו המקשים של סימני הפיסוק, הא?

יש כבר המון דיונים על הבעיה של וינדוס 32 ביט לנצל 4 GB במלואם.

dekgol, אתה יכול להיות רגוע. יש לך 4 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...