GeForce 8800GTS 320mb VS 2900PRO ? צריך חוות דעת והשוואות של FPS. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 8800GTS 320mb VS 2900PRO ? צריך חוות דעת והשוואות של FPS.

Skeleton

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרו הביקורת של גורו לא אמינה

ושונה מכל הביקורות האחרות

ועכשיו מגעים לחלק השני ששני הכרטיסים האלו קרובים במחיר ושניהם זה הימור

למשחקים של היום שניהם מוצלחים ובמחיר טוב

מה יקרה בעתיד?

אף אחד לא יודע

אני אישית היתי מהמר על הפרו בגלל היותר

וכמה טכנולוגיות שאין בGTS

אבל זה הימור -ככה שהחלטה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אני אח של פותח הדיון*

אבל זה הימור -ככה שהחלטה שלך

לפי הביקורות שקראתי עד עכשיו אני מסכים איתך שהמצב דומה להימור.

העניין היחיד הוא שההחלטה לא ממש בידיו- נראה כאילו שאי אפשר להשיג את הכרטיס הזה בשום מקום...

מבחינת ביצועים בלבד, ניתן לראות שברזולוציה של 1024X1280 ה-8800GTS עדיף (וזאת הרזולוציה הטבעית של מסך ה- של אחי).

בשורה התחתונה, נראה שה- 2900pro מציג יחס ביצועים/מחיר מעולה, אך רוב הסיכוי שהכדור לא יהיה בידינו "ונאלץ" ללכת על ה-8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נאמר שהביקורת הזאת לא אמינה :s07::bash::screwy:

נאמרים הרבה דברים :s07::bash::screwy:

עד שלא יוכח שהיא לא אמינה אין מה להתייחס לדברים נגדה.

ברזולוצעה כזאת 2 הכרטיסים יספיקו

בנוגע לזמינות אני מעריך שבקרוב תיהיה זמינות סבירה

והמחיר פוטנצילית יכול לרדת לסביבות ה1300 שקל שזה מצוין

הכרטיס הוא מהדורה מוגבלת. הוא לא יהיה זמין אף פעם בכמויות גדולות במיוחד לא בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מגזימים קצת סביב העניין הזה? לפי כל הביקורות נראה שהכרטיסים בערך שווים. למה כולם מפחדים שפתאום עוד כמה שבועות אחד מהם יהיה ממש גרוע? מקסימום יצאו חדשים ל-2900 והוא יהיה קצת יותר טוב. אני מבין את הרצון לכך שתהיה תמורה טובה יותר לכסף אבל האם ההבדלים העתידיים באמת כאלה משמעותיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האבדלים בעתיד רובם יקרו בגלל דרכי הפיתוח

שהמפתחים ילכו בהם

אפשר לפתח בטכנולוגיות שבהן ה8800 עדיף ואפשר לפתח בטכנולוגיות שהHD2900 עדיף

גם אם יפתחו לזיכרון מעל 320 או לא יכול לשחק תפקיד חשוב

בקיצור כרגע יש סימן שאלה גדול

אני כרגע מעדיף תפרו כי הפוטנציל לאפוך לHD2900XT והמחיר הנמוך יותר מי ה8800GTS-320 קונים אותי

אבל אני לא יודע אם עוד שנה הוא יהיה המנצח הגדול או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*לא יודע מה ההתלהבות שלך מה2900XT. סך הכל הוא מפסיד ל8800GTS640 שמקביל ל8800GTS320 בביצועים ברזולוציה של1900*1200 ופחות איך הGTS320 זול משמעותית והופך לכרטיס אידיאלי.

http://www.gamespot.com/features/6173135/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה לביקורות מעוד כמה אתרים מובילים לפני ההחלטה. החוסר ב2900PRO כנראה גורם להם לעקב את הביקורות.

בינתיים הביקורת הכי אמינה היא מגורו שמראה בביצועים עדיפות ל8800GTS320. חוץ מהביצועים הוא עדיף בכל שאר הדברים כמו רעש(וה2900 רועש רועש),חום וגודל.

אפשר לקנות GTS320 באזור ה1500 ואת ה2900PRO באזור ה1400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-8800GTS 320MB לא מספיק לרזולוציות של עד 1900X1200 ואפילו ב-1280X1024 יש הבדלים בינו לבין ה-640!!

תסתכלו בדמואים של , למשל זה של הראש - חבר שלי עם 8600GT 512MB מריץ אותו על HIGH בבערך 6-7FPS ואצלי ברזולוציה הזאת יש מלא ארטיפקטים מהחוסר הזיכרון.

גם בדמו של ה-GeoForms ה-640MB מריץ אותו בלי בעיה ועם ה-320MB הוא יורד לי הרבה פעמים ל-10FPS ובקושי מגיע ל-20!

ובבטא של קרייסיס אם בוחרים Spectate (לנוע בחופשיות במפה ולהסתכל על מה שבא לנו), אם עולים למעלה ומסתכלים על הכול זה בקושי זז...

וגם בביקורות מתחילים לראות שינוי בין ה-640 ל-320 גם ברזולוציות נמוכות.

ואני לא מדבר על משחקים כמו BF ששם באמת גם עם 320 אפשר לשחק ברזולוציות ענקיות, במשחקים החדשים שיוצאים ויצאו לפי דעתי כבר עוד שנה ה-320MB לא יספיק גם אם הכרטיס יוכל לסחוב, רק שהזיכרון יגביל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שאת ה-2900PRO אפשר להמהיר למהירויות של XT ואף יותר ולהגיע לביצועים גבוהים יותר, אולי תתעניין בזה

הערה קטנה לחבר'ה כאן, להגיד שביקורת מGURU3D זו לא ביקורת אמינה זה פשוט פאנבויזם מדרגה ראשונה או שזה סתם טמטום מוחלט, אני יודע שמבקרים יכולים לפעמים לעשות טעויות אבל העיקרון כאן ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...