MX518 VS. G5 VS. OCZ equalizer - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX518 VS. G5 VS. OCZ equalizer

ofirr

Recommended Posts

איזה מהעכברים שנכתבו בכותרת הוא הנוח ביותר והעמיד ביותר?

זה שהMX518 מדוייק מהשניים האחרים אני יודע, אבל מי מבין השניים האחרים מדוייק יותר? ומי מבין השלושה הוא הנוח ביותר והעמיד ביותר?

(http://www.ocztechnology.com/products/ocz_peripherals/ocz_equalizer_laser_gaming_mouse - קישור לעכבר של OCZ)

השימוש של העכבר יהיה עבודה משרדית, וכמו שאתם רואים לא אכפת לי להשקיע סכום בעכבר שמיועד לגיימינג (שהם הטובים והיקרים ביותר). העיקר שהעכבר יהיה נוח וגם עמיד (שאף חלק ממנו לא יתבלה/יישחק לי עם הזמן, וזה כולל אם יש לעכבר כרית או משהו שלא תישחק/תתבלה לי עם הזמן).

הייתי קונה את ההדייטאדר של רייזור החדש, שהוא מדוייק משלושת העכברים שהוזכרו לעיל ונוח מהMX518 (אם הוא נוח יותר מהOCZ ומהG5 אני לא יודע). הבעיה איתו שבעיה קטנה בהתקנה שלו והעכבר ישבוק חיים מידיית. ואני לא מוכן להסתכן בלזרוק לפח 315 שקלים ככה סתם.

כרגע אני נמצא עם העכבר הזה: http://213.8.106.75/pics/2/1/7/2/13722712c.gif ואני מעוניין בעכבר שיהיה נוח יותר ממנו (וגם בצבע שחור/גוון שחור - אבל אין לי בעיה כי שלושתם עומדים בתנאי הזה)

תודה,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

315 שקל ואתה מקבל את העכבר הכי טוב היום. deathadder.

הבעיה שהייתה בנוגע לתוכנות הנלוות לעכבר ( firmware, driver ) נפתרה לחלוטין. כרגע באתר של רייזר אתה יכול למצוא רק גרסא אחת של חבילת עדכון לעכבר והחבילה הזאת תעבוד עבור כל DeathAdder בלי שום בעיות, רק מה, חשוב מאוד שתתעלם מדיסק ההתקנה שבא עם העכבר, תלך לאתר של רייזר ותוריד משם את החבילה המדוברת ( driver 1.08, firmware 1.25 ), קיבלתי את העכבר לפני 3 ימים ואני חייב להגיד שהוא עלה בהרבה על הציפיות שלי, עוד לא התרגלתי אליו ואני כבר יכול להגיד שהוא טוב בהרבה מה-MX518, הן מבחינת נוחות והן ביצועים.

קשה לי להמליץ על עכבר אחר, גם אם הוא זול יותר, כל עוד העכבר הזה זמין בארץ באמת שהוא חובה לכל אחד שמוכן להשקיע 300 שקל על עכבר. עכשיו.. גם במידה ואיכשהו תצליח להרוס אותו, אתה מודע לכך שכרגע, שהוא זמין בארץ, אתה יכול פשוט להחזיר אותו לחנות ולקבל אחד חדש? אני גם עשיתי זאת רק שאני הזמנתי מחנות בבריטניה לכן זה לקח קצת זמן, אבל לא שילמתי שקל מעבר למה ששילמתי בהתחלה.

במידה ובכל זאת לא שכנעתי אותך הייתי ממליץ לך על ה-MX518. בינו לבין ה-G5 אין בכלל תחרות, לשניהם אותו עיצוב וה-MX518 בעל חיישן טוב יותר ועולה פחות, אין שום סיבה לבחור ב-G5 על פני ה-MX518.

לגבי ה-Equalizer, הוא דומה מאוד ל-MX518/G5, שזה אומר - נוח מאוד, אבל להשוות אותו ל-DeathAdder אי אפשר. עוד חסרון הוא שהעכבר משתמש בחיישן לייזר, סביר להניח שבעבודה משרדית ההשלכות של החיישן הזה לא יפריעו לך אבל סתם שתדע שחיישן אופטי של עכבר איכותי טוב יותר מחיישן לייזר של כל עכבר היום, כולל ה-Equalizer וה-G5.

בכל אופן - אם לדרג את ארבעת העכברים הדירוג שלי היה נראה כך

1. Razer DeathAdder

2. MX518

3. G5/Equalizer ( שניהם לייזר )

תעשה את החישוב שלך, אני יכול להגיד רק שכל אחד מהעכברים הם מעולים, חלק יותר וחלק פחות אבל כמו שאמרתי בגלל שהשימוש הוא לעבודה משרדית לא הייתי מייחס יותר מדי חשיבות לשיקול של איזה עכבר מדוייק יותר או לאיזה עכבר יש חיישן יציב יותר אלא מי מהם עולה הכי מעט.

ובכל זאת ל-DeathAdder יש עוד יתרון - הוא דומה בעיצוב שלו לעכבר שבו אתה משתמש כרגע ( wheel mouse אם אני לא טועה ), רק שיש בו משהו Extra. שלא תטעה, העכבר שלך נוח מאוד ולא קיימים הרבה עכברים נוחים ממנו, ה-DeathAdder גם הוא שטוח ובעל קימור דומה אך נוח יותר, לא יהיו לך יותר מדי בעיות להסתגל אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום R9nald0.

איך שאני אוהב תגובות מפורטות וענייניות שעונות ומוסיפות מידע שצריך.

*טוב לדעת שהבעיה נפתרה, אך עדיין רק אצל רייזור אני שומע על דבר כזה שאם יש בעיה בתוכנה העכבר שובק חיים.

זה מאוד מרתיע ומוזר אני חייב לומר. לא אצל לוג'יטק,מיקרוסופט,טייק,ג'ינוס,סילבר ליין ובכלל אצל אף אחד מהיצרניות אין את הדבר השטותי הזה לטעמי.

אתה אומר שהבעיה נפתר וזה משמח, אבל עדיין במידה ותיהיה הבעיה הזו האחריות כוללת את הדבר הזה או שאיבדתי כאן 315 שקלים? ואם כן אני מקווה שפנדה (החנות שאני מתכוון לקנות ממנה) לא תעשה לי בעיות.

*לגבי העכבר, אם אני מבין נכון אתה לא קנית אותו בפנדה ב315 שקלים? אלא הזמנת מחו"ל ב60$ + כמה דולרים משלוח. האומנם?

*מבחינת נוחות אמרת שהוא טוב מהMX518, השאלה היא אם פרק כף היד שלך קטנה/בינונית/גדולה?

*העכבר נראה מאוד קטן והוא דומה במימדיו וצורתו לעכבר הדיי מיני הזה של מיקרוסופט - http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/images/products/bom/mk_productfeatures_bom_blk.jpg

אך לאחר שבדקתי את הנושא ראיתי שהוא פחות 2 מ"מ באורך אך גובהו גבוה ב6.5 מ"מ מהG5+MX518 (מידותיהם ומימדיהם שווים).

מה שאומר שיש לו עקומה גבוהה יותר וזה פחות בריא לפרק כף היד כי היא תתפוס צורה אחרת עם "בקע" וגם זה לא נוח. מה אתה אומר?

ולך יש את העכבר, אתה יכול לשים את הMX518 ואת הדייאדר אחד ליד השני ולהגיד לי אם באמת הוא גבוה מהMX518?

*מאוד מוזר, ואותי זה הפתיע שpandas מוכרים את העכבר הזה (הדייטאדר) במחיר שהוא זול מהG5 בכ100 שקלים, אולי הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים? אני לא חושב. אז מדוע לדעתך המחיר של הG5 הוא 411 שקלים ושל הדייטאדר 315?

*בפנדה ישנו עכבר G5 בצבע תכלת-כסוף/אפור שעולה 265 שקלים עם אחריות לשנה . וכמו שאמרתי יש את הG5 הכסוף-אדום שעולה 411. מה ההבדל בין שני העכברים ולמה השני (ה"רגיל"[האדום-כסוף]) עולה ב50% יותר מראשון(מהאפור/כסוף-תכלת)

קישורלG5 המוזל, אחריות לשנה, צבע אפור/כסוף-תכלת :http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1354_295_1441&products_id=17906, תמונה:http://www.pandas.co.il/images/products/small/17906.jpg

קישור לG5 היקר וה"רגיל,אחריות כנראה לשנתיים,צבע כסף-אדום:http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1354_295_1441&products_id=11558, תמונה:http://www.pandas.co.il/images/products/small/11558.jpg

*שוב, בפנדה עכבר אחר של רייזור - הRazer Copperhead Laser Anarchy עולה 415 שקלים שזה אומר 100 שקלים יותר מהדייטאדר שעולה עליו מבחינת נוחות וביצעוים (ואולי גם הדייטאדר חדש ממנו)

שוב פעם, הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים? או בגלל האור הצבעוני שהעכבר מוציא הם לוקחים 100 שקלים יותר?

*העכבר הדייטאדר הוא עכבר חדש? יש לך תאריך מתי הוא יצא? אני יודע שהMX518 קיים כבר שנתיים וחצי או 3, הG5 שנתיים, הOCZ יצא כנראה בתחילת חודש מאי 2007 לשוק (לפי תאריך ביקורת שנעשתה עליו).

נכנסתי לדף המוצר - http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_17&products_id=43, אך לא מצאתי שום מידע לגבי מתי הוא יצא.

-עידכון: בדקתי לפי הביקורות עליו וכנראה שהוא יצא בתחילת חודש ינואר 2007.

*לא רשמתי קודם, אבל אם היה את העכבר MX Revolution חוטי, הייתי חוטף אותו בין רגע. ממש חבל שאין אותו חוטי. או לפחות תוספת שתעשה אותו חוטי.

העכבר נראה מאוד מאוד נוח ומשתמש שיש לו את העכבר הרעיף עליו רק תשבוחות.

הבעיה שאין לי כח להטעין את העכבר כל סיום יום/משך עבודה או בכלל כל מס' ימים כי אני יודע שבסוף ימאס לי, ורק בגלל זה אני קונה עכבר חוטי.

*מה האקסטרה בעכבר שדומה בעיצוב למבנה של העכבר שאני משתמש בו כעת? אמרתי שאני רוצה עכבר נוח מהעכבר שלי ואם הוא זהה במבנה שלו לשלי, אני קצת נסוג.

ושאלה נוספת שהייתי רוצה שתענה לסיום, איך העכבר שלי בהשוואה לMX518 שהיה לך? מה נוח יותר?

**באתר הזה http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=22 שלקחת ואתה לוקח ממנו את הגרף כדי להראות למשתמשים אחרים מה העכבר בעל הביצועים הטובים ביותר הRazer DeathAdder בכלל לא נכלל בו. וחבל, כי הוא יצא בתחילת 2007 ואני לא יודע למה לא הכלילו אותו.

***לאחר כל הבדיקות והחיפושים של מידע,ביקורות,המלצות,השוואות מחירים ברשת [לא נשכח תודה לך, כל זה התחיל בעצם מתגובתך]

אני כרגע מתלבט בין הEqualizer לבין DeathAdder,

הMX518: א)ישן מדיי,אני רוצה משהו חדש ונועז ב) העיצוב שלו משעמם אותי ג) יש אותו להרבה משתמשים אני רוצה משהו כמה שיותר ייחודי ד) הדרייברים של לוג'יטק כבדים ומסורבלים למחשב

הG5: א)יקר מדיי ב) יש את הEqualizer שיתן לי אותו דבר בגדול ג) יש אותו להרבה משתמשים אני רוצה משהו כמה שיותר ייחודי ה) הדרייברים של לוג'יטק כבדים ומסורבלים למחשב

***-עידכון נוסף: כנראה שאני יורד גם מהOCZ בגלל מימדיו הקטנים.

בקישור הזה http://www.iopanel.net/forum/thread2647.html יש שלו בהשוואה לעכברים אחרים ועכבר קטן יהיה מאוד לא נוח לדעתי.

חבל, דווקא המחיר שלו היה מתאים לי (158 שקלים) ועכשיו אני אשלם פי שניים מחיר לDeathAdder. אבל לא נורא אני מקווה שזה ישתלם לי (בכל זאת, פעם ראשונה שאני מוציא סכום כזה על פריט כזה [עכבר], את המקלדת לוג'יטק media elite שלי קניתי ב180 [ועוד מאופיס דיפו היקרנים] אז 315 זו קפיצת מדרגה בהשקעה ואני באמת מקווה שזה ישתלם לי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*טוב לדעת שהבעיה נפתרה, אך עדיין רק אצל רייזור אני שומע על דבר כזה שאם יש בעיה בתוכנה העכבר שובק חיים.

זה מאוד מרתיע ומוזר אני חייב לומר. לא אצל לוג'יטק,מיקרוסופט,טייק,ג'ינוס,סילבר ליין ובכלל אצל אף אחד מהיצרניות אין את הדבר השטותי הזה לטעמי.

אתה אומר שהבעיה נפתר וזה משמח, אבל עדיין במידה ותיהיה הבעיה הזו האחריות כוללת את הדבר הזה או שאיבדתי כאן 315 שקלים? ואם כן אני מקווה שפנדה (החנות שאני מתכוון לקנות ממנה) לא תעשה לי בעיות.

העכבר לא ממש "מת", הוא פשוט לא זוהה על ידי לוחות אם מסויימים בזכות ה-firmware שהותקן בו. הבעיה טופלה על ידי Razer והייתה בלעדית ל-firmware 1.21 שכפי שאתה יכול לראות ירד מדף ההורדות של העכבר באתר של רייזר ( כולל כל דרייבר/פירמוור אחר, פרט לחדשים ביותר שפועלים על כל מחשב ). ואני חייב לומר שאתה צודק, רייזר בכל מה שקשור לבעיות טכניות באמת מפגרים הרבה אחרי Logitech בעיקר ( גם למייקרוסופט לא חסר, ראה Microsoft habu ), אבל אני דיי עוקב אחרי מה שקורה עם העכבר הזה ועדיין לא שמעתי על מישהו שהיו לו בעיות עם התוכנות החדשות, להפך, כולם מרוצים עד הגג וגם אני.

במידה ובכל זאת העכבר לא יעבוד מסיבה מסויימת אתה פשוט יכול ללכת לחנות ולקבל אחד חדש בלי לשלם שקל יותר, אם אני עשיתי את זה בפנייה לאיזה אתר אנונימי בבריטניה וקיבלתי עכבר חדש בלי לשלם אז בטח ובטח שאתה יכול, מאתר ידוע בארץ.

*לגבי העכבר, אם אני מבין נכון אתה לא קנית אותו בפנדה ב315 שקלים? אלא הזמנת מחו"ל ב60$ + כמה דולרים משלוח. האומנם?

הרבה יותר האמת.. 50 לירות סטרלינג, לא שמתי לב שהאתר מוכר בלישט ולא באורו. המזל שלי שהמשלוח לא עלה כל כך הרבה אז העכבר כולו עלה בסביבות 500 שקל אחרי כל המיסים,משלוח ושאר חארטות, היה שווה, למרות שהייתי יכול להשיג אותו בחצי מחיר מ-ebay, לא חשבתי שהם שולחים לישראל.

*מבחינת נוחות אמרת שהוא טוב מהMX518, השאלה היא אם פרק כף היד שלך קטנה/בינונית/גדולה?

אני צריך מידות בתור נקודת ייחוס ואין לי, אבל אני מניח שכף היד שלי היא דיי בינונית, אם כי אני בטוח שהעכבר יתאים מאוד גם לבעלי ידיים גדולות וקטנות.

*העכבר נראה מאוד קטן והוא דומה במימדיו וצורתו לעכבר הדיי מיני הזה של מיקרוסופט - http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/images/products/bom/mk_productfeatures_bom_blk.jpg

אך לאחר שבדקתי את הנושא ראיתי שהוא פחות 2 מ"מ באורך אך גובהו גבוה ב6.5 מ"מ מהG5+MX518 (מידותיהם ומימדיהם שווים).

מה שאומר שיש לו עקומה גבוהה יותר וזה פחות בריא לפרק כף היד כי היא תתפוס צורה אחרת עם "בקע" וגם זה לא נוח. מה אתה אומר?

ולך יש את העכבר, אתה יכול לשים את הMX518 ואת הדייאדר אחד ליד השני ולהגיד לי אם באמת הוא גבוה מהMX518?

עכשיו בדקתי ואני חייב לציין שה-DeathAdder בנקודה אחת שלו באמת גבוה יותר במקצת מה-MX518, אני אישית לא מרגיש את זה והעכבר בכלליות יותר שטוח וארגונומי מה-MX518, זה נובע מכך שה-MX518 גבוה יחסית לאורך כל אורכו ול-DeathAdder יש קימור קטן על הגב שלו שבראשו הוא גבוה במקצת מה-MX518. בהשוואה של שני העכברים אני עדיין חושב שה-MX518 הוא הרבה יותר מגושם מה-DeathAdder. בריא או לא בריא לפרק היד, אין לי מושג לגבי הדברים האלה, מה שאני יכול להגיד לך זה שהעכבר פשוט נוח בטירוף, העיצוב של העכבר הזה נלקח מהעיצוב של ה-IntelliMouse Explorer 3.0 ומעולם לא שמעתי על בעיות נוחות עם שני העכברים האלה.

*מאוד מוזר, ואותי זה הפתיע שpandas מוכרים את העכבר הזה (הדייטאדר) במחיר שהוא זול מהG5 בכ100 שקלים, אולי הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים? אני לא חושב. אז מדוע לדעתך המחיר של הG5 הוא 411 שקלים ושל הדייטאדר 315?

*שוב, בפנדה עכבר אחר של רייזור - הRazer Copperhead Laser Anarchy עולה 415 שקלים שזה אומר 100 שקלים יותר מהדייטאדר שעולה עליו מבחינת נוחות וביצעוים (ואולי גם הדייטאדר חדש ממנו)

שוב פעם, הם יודעים משהו שאנחנו לא יודעים? או בגלל האור הצבעוני שהעכבר מוציא הם לוקחים 100 שקלים יותר?

התשובה פשוטה. שני העכברים הם עכברי לייזר והיצרן מוכר אותם במחירים גבוהים יותר מסיבה שלא ממש ידועה לי ( יכול להיות שמחירי הייצור של עכברי לייזר גבוה יותר ), זה לא מהווה שום אינדיקציה לאיכות העכבר שכן כפי שכבר ראית בטבלה של esreality, עכברי לייזר טובים בהרבה מעכברים אופטיים איכותיים. סביר להניח שהם ( פאנדס ) יודעים הרבה פחות ממה שאנחנו יודעים, במבט ראשון עכבר "לייזר", נשמע הרבה יותר מרשים מעכבר אופטי או אינפרא אדום, אבל בשטח..

*מה האקסטרה בעכבר שדומה בעיצוב למבנה של העכבר שאני משתמש בו כעת? אמרתי שאני רוצה עכבר נוח מהעכבר שלי ואם הוא זהה במבנה שלו לשלי, אני קצת נסוג.

ושאלה נוספת שהייתי רוצה שתענה לסיום, איך העכבר שלי בהשוואה לMX518 שהיה לך? מה נוח יותר?

כפי שכבר אמרתי - עכבר נוח בהרבה מהעכבר שבו אתה משתמש כרגע לא תמצא. יש את שני ה-Intelli ( גרסאות 1.1 ו-3.0 ), את ה-DeathAdder, Habu ואולי עוד עכבר או שניים שברחו לי מהראש. כפי שאתה רואה, העיצוב של כל אחד מהעכברים הנ"ל דומה מאוד לעיצוב של העכבר שלך ויש לזה סיבה, העיצוב הזה פשוט התגלה בתור הנוח ביותר, בעיקר בשביל גיימרים. כמובן שאף אחד מהעכברים לא זהה לו לחלוטין כי בסה"כ, עברו מספר לא מבוטל של שנים והטכנולגיה התפתחה, אז לכל עכבר יש את ה-Extra הזה שדיברתי עליו מקודם בהשוואה לעכבר שלך. אצל ה-DeathAdder לדוגמה, המיקום של המקשים נוח יותר ( יש להם קימור קל שנוח יותר לשים עליהם את האצבעות ), העכבר עצמו קל יותר, ובעל קימור טוב ומלוטש יותר. דברים קטנים כאלה שבשורה התחתונה נותנים לך עכבר נוח יותר, אבל שים לב שהעיצוב של חלק נכבד מהעכברים המובילים היום, נגזר מעיצוב של העכבר שיש לך עכשיו.

**באתר הזה http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=22 שלקחת ואתה לוקח ממנו את הגרף כדי להראות למשתמשים אחרים מה העכבר בעל הביצועים הטובים ביותר הRazer DeathAdder בכלל לא נכלל בו. וחבל, כי הוא יצא בתחילת 2007 ואני לא יודע למה לא הכלילו אותו.

הסיבה פשוטה -

המאמר נכתב בסוף שנת 2006 לפני שה-DeathAdder יצא.

ציטוט -

Next Steps

For future articles I hope to include a wider range of mice (assuming the manufacturers get around to sending samples), and benchmark new products as they are released. The Razer DeathAdder is coming very soon so there will be a new article for that as soon as I get hold of a sample. I'm currently building a database to make it easy to find detailed information about any mouse you might be interested in.

בכל אופן הנה הטבלה המעודכנת אם אתה מעוניין ( לקוח מהביקורת באותו אתר על ה-deathadder, שהייתה חיובית מאוד ד"א ) -

http://www.esreality.com/files/placeimages/2007/51480-mousescore07.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה ירדתי סופית מהG5,מהMX518, ומהאיקולייזר של OCZ. סיבות רשמתי בהודעה הקודמת.

בהמשך לחיפושים של אתמול, מצאתי 3 עכברים שלפי חוות דעת של משתמשים מאוד נוחים ויתרון נוסף הוא שהם זולים (להוציא את הMX Revolution).

הייתי מעדיף של לוג'יטק/רייזור, אבל גם מיקרוסופט טובים.

העכברים הם:

Laser Mouse 6000: מחיר 140 שקלים. [מה שטוב העכבר חדש, אין לו שנה בארץ]

תמונה: http://www.ksp.co.il/allimg/sm3736.jpg

IntelliMouse Explorer 4.0 (הבנתי שיש 3.0 ו4.0 אבל לא מצאתי את 3.0) - מחירו 166 שקלים

תמונה: http://www.pandas.co.il/images/4mic4.bmp

MX Revolution מחיר 499 שקלים עם אחריות ל3 שנים:

תאריך יציאה משוער: תחילת נובמבר 2006

מותאם לימנים בלבד - יתרון גדול.

**תמונה: http://213.8.106.75/pics/3/9/6/0/15870693c.gif

שלושתם שחורים, שניי הראשונים חוטיים, והאחרון אך מה שטוב שהוא דורש הטענה של פעם בשבוע וזה מצויין.

השאלה אם הDeathAdder נוח משמעותית משלושתם או שיש הבדל זעיר , או שכולם נוחים באותה מידה?

שוב הדגשים הם:

*עדיפות מובהקת לעכבר שמותאם לימנים בלבד, אינני מעוניין בעכבר סימטרי (כמו שיש לי כרגע).

*יש לי כף יד גדולה.

*השימוש הוא משרדי בלבד.

הDeathAdder אכן מותאם לימנים וזה מעולה אך הוא יקר לי ואם אחד מהשלוש האחרים נוח כמותו או אפילו קצת קצת פחות חבל לי לבזבז 315 מה שגם אני לא והשימוש יהיה משרדי.

-עידכון: נראה לי שהלייזר 6000 סימטרי ומותאם גם לימנים וגם לשמאלים באותה מידה (כמו העכבר שיש ברשותי עכשיו) מה שאומר שעדיף לי להימנע מקנייה שלו, האם האינטלי אקספלורר 4.0 מותאם לימנים? ואם כן שוב, יש הבדל בינו לבין הדייטאדר? ואם כן הוא משמעותי/מיזערי?

בנתיים ההתלבטות היא כנראה בין הMX Revolution לDeathAdder

ואגב..כמה זמן לדעתך יחזיק הDeathAdder/MX Revolution? העכבר שנמצא ברשותי עכשיו משרת אותי נאמנה ובצורה מצויינת ללא עוררין למעלה מ4 שנים. והוא ממשיך לעבוד חלק!

גם הם לדעתך יחזיקו כמה שנים טובות כמותו? בלי בעיות וכו'. פשוט לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Laser Mouse 6000 וה-Intelli 4.0 שניהם עכברים שניסו לשחזר את ההצלחה של ה-Intelli 3.0 ולא הצליחו, לא הייתי ממליץ על אף אחד מהם גם במחיר של 140-160 שקל, הם פשוט לא שווים את הכסף, תוסיף כמה גרושים ותקנה MX518 אם כבר, או MX510 באותו מחיר.

אף אחד מהעכברים לא נוח כמו ה-DeathAdder אבל אין זה אומר שהם לא נוחים כשלעצמם, העיצוב הן של ה-Intelli 4.0 והן של ה-LM 6000 טובים וארגונומיים מאוד, לשימוש משרדי לא צריך יותר מזה, אבל בעיות טכניות שונות ( בעיקר ב-Laser Mouse ) וחיישנים גרועים הופכים את העכברים האלה לקנייה מאוד לא חכמה.

לגבי ה-MX Revolution, אני חייב שאני לא יודע הרבה על העכבר הזה, אני דיי בסצינת הגיימרים ובחיים לא שמעתי על שמשתמש בזה אם כי לפי מה שהבנתי העכבר מיועד לשימוש משרדי ולאו דווקא לגיימינג, והוא נראה נוח למדי בשביל שימוש כזה, אם כי מגושם מאוד לטעמי ( דעה אישית, אני לא ממש מת על עכברים גדולים ), אם אתה אומר שיש לך כף יד גדולה אני מניח שהוא גם יכול להתאים.

האמת היא שלשימוש משרדי כל עכבר יכול להתאים ואפילו יכלת להשאר עם העכבר שבו אתה משתמש כרגע, אין טעם בכלל ללכת על עכברים בשווי 300-500 שקל כי אתה פשוט לא תרגיש את היתרון של העכבר הספציפי על פני עכברים אחרים, הדבר היחיד שאתה צריך להסתכל עליו זה הנוחות של העכבר לטווח הארוך וכמובן המחיר. המלצתי לך על ה-DeathAdder פשוט כי הוא העכבר הטוב ביותר בעולם היום מכל בחינה, אבל אין זה אומר שעכברים אחרים, זולים יותר, לא יתאימו לך, אני יגיד לך את האמת, אני לא חושב שקיים עכבר אחד היום בשוק שהוא "לא נוח", יש עכברים נוחים, ויש עכברים נוחים יותר, גם אם תשתמש במשהו פחות נוח מה-DeathAdder, לא תמות מזה בטוח. :)

בהתחשב בעובדה שה-MX Revolution עולה 500 שקל, ואמרת שה-DeathAdder שעולה 315, יקר מידי בשבילך, לא הייתי חושב בכלל על ה-MX במחיר כזה.

אני הייתי ממליץ לך על ה-DeathAdder. לדעתי, עכבר זה סתם כאב ראש והם גם טובים פחות מבחינת ביצועים באופן משמעותי וזה מוכח, אבל כמו שכבר אמרתי לא סביר שתרגיש זאת בשימוש משרדי. הדבר היחיד שצריך לעניין אותך זה אם העכבר נוח, אמין, ומה המחיר שלו. תעשה את החישוב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו הDEATHADDER מצויין. תודה רבה, למי שמחפש עכבר שעולה 300 שקל צפנה, יהיה נחמד אם תציע אותו, R9nald0.

זה קצת מתחיל לצרום ולעצבן כשאתה דוחף אותו בכל ת'רד, גם באחד כזה שבו בפירוש ביקשו עכבר שעולה חצי (האיקוואלייזר).

ודרך אגב, ע"פ רוב הביקורות האיקוואלייזר נהדר למחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dr. n00b,

האיקולייזר מצויין לתג המחיר שלו אבל קטן (תמונה שלו בהשוואה לMX510 ניתן למצוא למעלה), ולכן הוא לא מתאים לבעלי ידיים גדולות/בינוניות שבשבילם השימוש בעכבר יהיה סיוט.

בקשר לתגובות של R9nald0 אני דווקא חושב שהן ענייניות ומצויין שהוא מגיב ומכוון גבוה (כמו שאני אוהב - איכות).

למה? כי אני בספק אם מישהו היה מגיב לאשכול שלי. אני לא רואה אותך כאן מגיב לאף אשכול שקשור בעכברים.

ואם הוא לא היה מגיב לשאלות שלי (שרובן דורשות ידע וניסיון בתחום) אני בספק אם מישהו בכלל היה עונה לשאלותיי.

R9nald0,

יפה, כמו שכתבתי בפיסקה האחרונה -> זה אומר שאני נשאר עם הDeathAdder והMX Revolution.

אני אחד שמעדיף להשקיע כסף על מוצר איכותי אבל שהמוצר ישמר ויחזיק לטווח הארוך.

רק לא ענית לי על דבר אחד:

*כמה זמן לדעתך יחזיק הDeathAdder/MX Revolution? העכבר שנמצא ברשותי עכשיו משרת אותי נאמנה ובצורה מצויינת ללא עוררין למעלה מ4 שנים. והוא ממשיך לעבוד חלק!

גם הם לדעתך יחזיקו כמה שנים טובות כמותו? בלי בעיות וכו'. פשוט לעבוד. אם העכבר הזה שעולה 50 שקלים תותח כזה, אז בטח ובטח שאני מצפה מעכבר שעולה פי 6 (DeathAdder) ועכבר שעולה פי 9 (MX Revolution) ממנו להיות עמידים לטווח הארוך לא פחות ממנו ואף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו הDEATHADDER מצויין. תודה רבה, למי שמחפש עכבר שעולה 300 שקל צפנה, יהיה נחמד אם תציע אותו, R9nald0.

זה קצת מתחיל לצרום ולעצבן כשאתה דוחף אותו בכל ת'רד, גם באחד כזה שבו בפירוש ביקשו עכבר שעולה חצי (האיקוואלייזר).

ודרך אגב, ע"פ רוב הביקורות האיקוואלייזר נהדר למחיר שלו.

דבר ראשון את ההתנשאות שלך תשמור שאתה מגיב למשתמשים אחרים, אתה לא עושה רושם על אף אחד. ברור לי מאוד מה הדרישות של ofir וציינתי מספר פעמים שלא ברור לי למה הוא צריך עכבר ב-300 שקל בשביל עבודה משרדית, אבל הוא זה שביקש חוות דעת על ה-DeathAdder ואני מספק אותה. לא כיוונתי לו אקדח לראש והכרחתי אותו ללכת על ה-DeathAdder והמלצתי על עכברים אחרים במחירים אחרים גם כן.

"למי שמחפש עכבר ב-300 שקל", תגיד לי, קראת בכלל את הדיון? הוא גם רצה לקנות עכבר שעולה 500 שקל, ו-411. 300 זה סביר יחסית לשני אלה, ויחסית לאיכות של המוצר.

חוץ מזה, לפחות התרומה שלי לפורום מסתכמת ביותר מנעילת דיונים והעברת דיונים מפורום א' לב'. זה פורום וזכותי להביע את דעתי שזה כולל גם "לדחוף את ה-DeathAdder לכל דיון".

אופיר -

לגבי השאלה הזאת באמת שאין לי מושג. אני מהמר שה-Revolution יחזיק יותר כי בסה"כ... זה וזה אבל ההימור הזה מבוסס רק על דיעה קדומה שיש לי על כל אחת מהחברות. לדעתי אתה יכול לעשות דבר פשוט עם ה-DeathAdder בשביל למנוע בעיות -

תתקין את הדרייבר ( 1.08 ) והפירמוור ( 1.25 ), לאחר מכן פשוט תסיר את הדרייבר And you are good to go, לא חושב שיהיו איזשהן בעיות במצב כזה, כי העכבר יכול לעבוד בלי דרייבר מותקן ( כבר אחרי שתחבר אותו בפעם הראשונה הוא יעבוד, אבל עדיף לעדכן בשביל למנוע בעיות בעתיד ).

לגבי ה-Revolution.. השתמשתי שנתיים ב-MX518 ולא היו לי שום בעיות חומרה/תוכנה. המוניטין של לוג'יטק מדבר בעד עצמו, העכברים שלה מאוד אמינים וכמו כן התוכנות התומכות בהם.

בכל אופן לא משנה באיזה עכבר אתה בוחר, אל תשכח שיש לך על כל אחד מהם אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתנשא וכדאי שתנמיך את הטונים.

כל מה שראיתי, ואתה מוזמן לקרוא את שתי ההודעות הראשונות שוב זה: "אני מתלבט בין לMX518. מפחד לקנות דת'אדר. כרגע משתמש בעכבר בסיסי של מיקרוסופט". תגובה מייד לאחר מכן - "315 שקל ויש לך את העכבר הכי טוב בעולם, אין עוד מלבדו, יציר אלוהים, ניתן למשה יחד עם לוחות הברית, הדת'אדר".

זה עלה לי על העצבים, במיוחד שזה: 1) לא קשור בשיט לתוכן ההודעה המקורית 2) זה כל מה שאני שומע ממך.

אפשר לחשוב שאתה נציג רייזר בישראל. זה כבר נשמע פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתנשא וכדאי שתנמיך את הטונים.

כל מה שראיתי, ואתה מוזמן לקרוא את שתי ההודעות הראשונות שוב זה: "אני מתלבט בין לMX518. מפחד לקנות דת'אדר. כרגע משתמש בעכבר בסיסי של מיקרוסופט". תגובה מייד לאחר מכן - "315 שקל ויש לך את העכבר הכי טוב בעולם, אין עוד מלבדו, יציר אלוהים, ניתן למשה יחד עם לוחות הברית, הדת'אדר".

זה עלה לי על העצבים, במיוחד שזה: 1) לא קשור בשיט לתוכן ההודעה המקורית 2) זה כל מה שאני שומע ממך.

אפשר לחשוב שאתה נציג רייזר בישראל. זה כבר נשמע פתטי.

שאני אנמיך את הטונים? תסתכל איך אתה כותב.

ומה לעזאזל הקשר.. אז אם הוא היה אומר משהו כמו "אני מתלבט בין ה-G5 לבין ה-Copperhead" לא הייתה לי זכות להציע לו עכבר אחר, טוב יותר וזול יותר? בידיוק אותו מקרה כאן. הוא פחד לקנות DeathAdder רק בגלל פרט שולי שכבר תוקן ולדעתי חבל לוותר על עכבר כל כך איכותי בגלל סיבה שלא קיימת בעצם.

אז כן זה קשור כי כפי שראית הוא ביקש המלצה על עכבר, ועדיף שישמעו ממני משהו שקשור איכשהו לנושא הפורום מאשר לשמוע אותך שכל מה שאתה עושה זה משמש בתור גננת. עולה לך על העצבים? אל תקרא את ההודעות שלי. כל עוד אני לא עובר על החוקים אני יכול לרשום עד מחר כמה ה-DeathAdder טוב ולהמליץ עליו לכל אחד מהמשתמשים פה, Deal with it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך ברונלדו, dr. noob באמת שהגזמת עם התגובות התוקפניות שלך.

"MX518 VS. G5 VS. equalizer - איזה מהעכברים שנכתבו בכותרת הוא הנוח ביותר והעמיד ביותר?" זאת הייתה השאלה ההתחלתית של פותח הת'רד. רונלדו ענה על השאלה הזאת, והוסיף המלצה משלו - מעולה ומבוססת לחלוטין. אם בפורום מפרטים מישהו מבקש דעה על שני מפרטים ספציפיים, עונים לו, ואז מוסיפים המלצה משלהם - מישהו יתקיף אותם כמו שאתה עשית? וחוץ מזה, אם מישהו תמיד "דוחף" לכל מפרט תמיד כרטיס מסך מסויים מצויין - לדעתו - מישהו ייפול עליהם כמוך?

כמו שרונלדו אמר מהציטוט הזה ברור הטונים של מי גובלים בהעלבה לא מוצדקת:

"זה עלה לי על העצבים, במיוחד שזה: 1) לא קשור בשיט לתוכן ההודעה המקורית 2) זה כל מה שאני שומע ממך.

אפשר לחשוב שאתה נציג רייזר בישראל. זה כבר נשמע פתטי."

ועוד דבר בקשר ל-deathadder. אני ועוד נציגים רבים מהקהילה הישראלית המקצועית ב-counter strike ממליצים ורק מחכים להשיג את העכבר המדהים הזה. ותשובתי - והמלצותיי לפותח הת'רד יהיו בדיוק כמו אלו של רונלדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אנמיך את הטונים? תסתכל איך אתה כותב.

ומה לעזאזל הקשר.. אז אם הוא היה אומר משהו כמו "אני מתלבט בין ה-G5 לבין ה-Copperhead" לא הייתה לי זכות להציע לו עכבר אחר, טוב יותר וזול יותר? בידיוק אותו מקרה כאן. הוא פחד לקנות DeathAdder רק בגלל פרט שולי שכבר תוקן ולדעתי חבל לוותר על עכבר כל כך איכותי בגלל סיבה שלא קיימת בעצם.

אז כן זה קשור כי כפי שראית הוא ביקש המלצה על עכבר, ועדיף שישמעו ממני משהו שקשור איכשהו לנושא הפורום מאשר לשמוע אותך שכל מה שאתה עושה זה משמש בתור גננת. עולה לך על העצבים? אל תקרא את ההודעות שלי. כל עוד אני לא עובר על החוקים אני יכול לרשום עד מחר כמה ה-DeathAdder טוב ולהמליץ עליו לכל אחד מהמשתמשים פה, Deal with it.

אני אמנם חושב גם כן שהDeathadder הוא העכבר הטוב ביותר, אבל דווקא לפותח הדיון, הייתי לוקח במקומך MX518.

אני השתמשתי בעכבר של לוג'יטק במשך 5 שנים, בלי שום בעיה מיוחדת, אני חושב שבעבודה משרדית הMX518 יהיה מעל ומעבר, ומדובר באחד העכברים הנוחים ביותר.

וגם תחסוך כ100 שקל (שלפי מה שהבנתי זו לא הבעיה פה אבל בכל זאת). מבחינת איכות אין לך מה לחשוש מלוג'יטק, על רייזר קשה לי להגיד כי לא התנסתי בעכברים שלהם יותר מדי ככה שאני לא יודע מבחינת אריכות ימים ודברים בסגנון :) לעומת זאת, הMX518 הוא עכבר שהוכיח את עצמו כבר די הרבה זמן, ככה שאין מה לחשוש ממנו כל כך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט... אם מחפשים אמינות - MX518.

לא שהוא טוב או נוח יותר מה-DeathAdder אבל כפי שכבר אמרתי, השתמשתי בו בערך שנתיים ולא נתקלתי בשום בעיה אפילו לא הקטנה ביותר, ולא צריך יותר מזה בשביל עבודה משרדית, גם המחיר שלו מעולה ביחס לאיכותו.

אבל שים לב שהוא ביקש גם עכבר שטוח יותר ואמר שהוא לא רוצה עכבר בעל עיצוב דומה ל-G5/MX518, אז פשוט דילגתי על ה-MX518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...