ניסיון אישי עם ויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אישי עם ויסטה

eyaler

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קניתי מחשב חדש אז אמרתי נתקין ויסטה.

עבר שבוע ועשיתי DOWNGRADE ל-XP.

הויסטה איטית בצורה משמעותית גם אחרי ביטול AERO

וגם עושה בעיות עם מודם (או לפחות אין למודמים מתאימים)

מצטרף לכל מילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים עם שום דבר. לא יודע איך אצלכם, אצלי הויסטה טסה, זמן תגובה הרבה יותר מהיר מXP.

במשחקים אני לא מאבד הרבה FPS בהשוואה של GRAW2 בין לויסטה היה הבדל של 2-5 FPS באותם מצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים עם שום דבר. לא יודע איך אצלכם, אצלי הויסטה טסה, זמן תגובה הרבה יותר מהיר מXP.

במשחקים אני לא מאבד הרבה FPS בהשוואה של GRAW2 בין לויסטה היה הבדל של 2-5 FPS באותם מצבים.

אני מחזק את דבריו! מאז העדכונים האחרונים שיצאו, חל שיפור רציני בויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה זה זבל. מיקרוסופט מיהרו לשחרר אותה ויצא להם תינוק פג. עכשיו הם מנסים לתקן את זה עם כלמיני SP שאמורים

לשפר את "החוויה". זה לא המוצר שמייקרוסופט תכננה להוציא (Longhorn מישהו זוכר ? מע' קבצים חדשה ?) ועכשיו אנחנו סובלים.

אם וויסטה לא תשתפר בזמן הקרוב, מייקרוסופט יחליטו להרוג אותה, ואנחנו כבר רואים ניצנים ראשונים (היא מאפשרת למחשבים שבאים עם לעשות

Downgrade לXP). השלב הבא זה הבלעדיות של DX10.

Windows Vista=Windows ME 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם לא עובד בויסטה!

אני כבר יותר מחצי שנה בויסטה ולדעתי היא מערכת טובה!

בהתחלה הייתה איטית !!

למה אתה מוסיף סימני קריאה אחרי כל משפט!

זה לא נוח לקרוא!

אפילו קצת מעצבן!

ויסטה נוחה הרבה יותר מXP בכל מה שקשור לשימוש יומ-יומי. דיפדוף, ניווט, פשטות. וכמובן יפה ומעוצבת הרבה יותר...

אבל, לפחות אצלי איטית יותר מהXP, ויציבה פחות.

ויסטה זה זבל. מיקרוסופט מיהרו לשחרר אותה ויצא להם תינוק פג. עכשיו הם מנסים לתקן את זה עם כלמיני SP שאמורים

לשפר את "החוויה". זה לא המוצר שמייקרוסופט תכננה להוציא (Longhorn מישהו זוכר ? מע' קבצים חדשה ?) ועכשיו אנחנו סובלים.

אם וויסטה לא תשתפר בזמן הקרוב, מייקרוסופט יחליטו להרוג אותה, ואנחנו כבר רואים ניצנים ראשונים (היא מאפשרת למחשבים שבאים עם לעשות

Downgrade לXP). השלב הבא זה הבלעדיות של DX10.

Windows Vista=Windows ME 2.

מסכים לא ב100% אחוז. ME היה פשוט פלופ אחד גדול. על אי אפשר להגיד את זה, לפחות לא עד אחרי שתצא חבילת העידכונים הראשונה שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vista מערכת הפעלה נהדרת. הרבה יותר יציבה, בטוחה, מלוטשת ומהירה בהשוואה ל-XP. בחצי שנה שימוש ב- פיראטית לא סבלתי מקריסה אחת. אני עד כדי כך מרוצה שאפילו רכשתי עותק מקורי של Home Premium בארצות הברית. בחיים לא אחזור ל-XP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי וויסטה רץ נפלא אני משתמש בו כבר איזה יותר מחודש ניראה לי,

הכול רץ חלק, אני משתמש בגירסת ה-64 ביט...

בעיקרון זה תלוי במחשב, יש לך מחשב דיי חזק, וויסטה רצה בלי בעיות..

ואם זה מחשב חזק, אז צריך לנקות את המחשב.

זה תלוי מה אתם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...