הוספת דיסק קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת דיסק קשיח

Jeka90

Recommended Posts

שלום,

יש לי כרגע HD 160 ג'יגה של WD ואני רוצה לקנות HD נוסף של 250 גי'גה אותו דגם.

מישהו יכול להסביר לי איך אני מתקין את ההארד דיסק החדש? אני פשוט מחבר אותו וזהו?

תסבירו לי בבקשה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להביא לי מדריך מפורט או להסביר לי איך מתקינים HD.

איך מג'מפרים, איך מגדירים בביוס, איך הוא יופיע במחשב שלי, איך אני מחלק אותו למחיצות וכו'..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור הפיזי תלוי במארז.ברובם אתה פותח את הצדדים של המארז,מוציא את הHD מהשקית מחליק בעדינות לפסים שביניהם הוא אמור להיות (תסתכל איפה הHD הנוכחי) עדיף במרווח מקסימלי מהנוכחי לאוורור.מקבע אותו אם הברגים (במארזים משוכללים אם הSLIDES) מחבר את כבל הנתונים (IDE או SATA) והחשמל.

אם ברצונך לשים את מערכת ההפעלה על הדיסק אז תכניס דיסק התקנה לצורב ותעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור הפיזי תלוי במארז.ברובם אתה פותח את הצדדים של המארז,מוציא את הHD מהשקית מחליק בעדינות לפסים שביניהם הוא אמור להיות (תסתכל איפה הHD הנוכחי) עדיף במרווח מקסימלי מהנוכחי לאוורור.מקבע אותו אם הברגים (במארזים משוכללים אם הSLIDES) מחבר את כבל הנתונים (IDE או SATA) והחשמל.

אם ברצונך לשים את מערכת ההפעלה על הדיסק אז תכניס דיסק התקנה לצורב ותעלה.

ההארד דיסק החדש מתווסף להארד דיסק הקיים שעליו מותקנת מערכת ההפעלה.

אחרי שאני עושה את מה שאמרת לי, אני לא צריך לג'מפר את ה- HD?

כשאני אדליק את המחשב אני אראה את הארד דיסק "במחשב שלי" או שני אני צריך להגדיר אותו איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אז אם החיבור IDE תצתרך לגמפר בכל מקרה.כנראה כSLAVE.עדיף לא לחבר אותו לכבל שעליו יושב הHD השני אלא לזה של הצורב.(אם יש לך רק אחד תצתרך להוסיף אחד).אם החיבור סאטה אז תצתרך לקנות כבל .הגימפור בדרך כלל לא נחוץ אלא אם הלוח מוגבל לסאטה 1 (1.5GB\S).

הדיסק לא יופיע במחשב שלי עד שתפרמט אותו.תלחץ כפתור ימני על המחשב שלי>MANAGE (ניהול) >דיסקים תבחר אותו ותעשה לו FORMAT.ניתן גם לעשות מחיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אז אם החיבור IDE תצתרך לגמפר בכל מקרה.כנראה כSLAVE.עדיף לא לחבר אותו לכבל שעליו יושב הHD השני אלא לזה של הצורב.(אם יש לך רק אחד תצתרך להוסיף אחד).אם החיבור סאטה אז תצתרך לקנות כבל .הגימפור בדרך כלל לא נחוץ אלא אם הלוח מוגבל לסאטה 1 (1.5GB\S).

הדיסק לא יופיע במחשב שלי עד שתפרמט אותו.תלחץ כפתור ימני על המחשב שלי>MANAGE (ניהול) >דיסקים תבחר אותו ותעשה לו FORMAT.ניתן גם לעשות מחיצות.

ב-IDE כדאי לחבר את שני הכוננים הקשיחים על אותו כבל, והכוננים האופטיים על כבל שונה.

כאשר מחברים דיסק קשיח באותו קבל עם כונן אופטי הוא יפעל יותר לאט - מנסיון!.

לא יודע איך זה ב-SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-IDE כדאי לחבר את שני הכוננים הקשיחים על אותו כבל, והכוננים האופטיים על כבל שונה.

כאשר מחברים דיסק קשיח באותו קבל עם כונן אופטי הוא יפעל יותר לאט - מנסיון!.

לא יודע איך זה ב-SATA.

אין לי IDE, יש לי SATA.

ואני שואל שוב:

יש לי SATA 2 אז אני לא צריך לג'מפר, נכון?

רק לחבר את כבל ה- SATA והחשמל, בניהול לעשות לדיסק פורמט וזהו?

הדיסק יופיע במחשב שלי ויהיה אפשר להשתמש בו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...