התלבטות בין 3 מסכים: VP930b, 971P ו-226BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מסכים: VP930b, 971P ו-226BW

b-nary

Recommended Posts

אז ככה, אני מתלבט בין 3 הדגמים האלו:

971P

Viewsonic VP930b

Samsung 226BW

יש קודם כל התלבטות "גדולה", בין איכות לגודל - 22" TN, או 19" , שזה האם לוותר על ה-226BW או לא.

אחרי זה, נניח שהלכתי על 19", מה עדיף? שניהם מאוד דומים בתכונות ובמחיר. שמעתי על בעיות עם ה-VP930b אבל מצד שני ל-971P יש גם כל מיני "פאשלות" כמו מסך Glossy וכו'.

מה אתם אומרים? לקחת את ה-971P או את ה-VP930b, או בכלל ללכת על 226BW שהוא הרבה פחות איכותי אבל יותר גדול?

השימוש הוא בעיקר למשחקים וסרטים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלאה הזו נטחנה עד דק. תבצע חיפוש קטן בפורום או שתבדוק את הדף הקודם שלו, אתה תמצא מלא דיונים בנידון.

בשורה התחתונה עדיף 19" עם פאנל איכותי מאשר 22" בעל פאנל גרוע, לטעמי אפילו במשחקים למרות שחלק

ירשמו שלמי שמשחק 100% מהזמן משחקים עדיף 22" אישית אף אחד לדעתי לא משתמש במסך רק למשחקים.

ה VP930 מהיר יותר מה 971P והסיכוי שיציג מריחות קטן מאוד. ה 971P עדיף לגרפיקאי מתחיל שרוצה צבעים

יותר מכוילים מהקוספא והמסך שלו מצופה בציפוי רגיל ולא משתקף(הוא לא גלוסי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלאה הזו נטחנה עד דק. תבצע חיפוש קטן בפורום או שתבדוק את הדף הקודם שלו, אתה תמצא מלא דיונים בנידון.

בשורה התחתונה עדיף 19" עם פאנל איכותי מאשר 22" בעל פאנל גרוע, לטעמי אפילו במשחקים למרות שחלק

ירשמו שלמי שמשחק 100% מהזמן משחקים עדיף 22" אישית אף אחד לדעתי לא משתמש במסך רק למשחקים.

ה VP930 מהיר יותר מה 971P והסיכוי שיציג מריחות קטן מאוד. ה 971P עדיף לגרפיקאי מתחיל שרוצה צבעים

יותר מכוילים מהקוספא והמסך שלו מצופה בציפוי רגיל ולא משתקף(הוא לא גלוסי).

מה עם הקורונה שיש ב-VP930b, זה אמור להפריע מאוד למשחקים, לא?

ואני חושב שאני מעדיף 19" עם פאנל נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

971P פחות מתאים למשחקים כי הוא מציג מריחות לפעמים.

מסכי 22" אינם מתאימים לסרטים כלל.

כך שVP930 הוא המסך הכי טוב בתקציבך.

אם אתה מפחד מהVP930 אז תצטרך להגדיל תקציב אפשר להשיג את 2007WFP ב2000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

971P פחות מתאים למשחקים כי הוא מציג מריחות לפעמים.

מסכי 22" אינם מתאימים לסרטים כלל.

כך שVP930 הוא המסך הכי טוב בתקציבך.

אם אתה מפחד מהVP930 אז תצטרך להגדיל תקציב אפשר להשיג את 2007WFP ב2000 ש"ח

2007WFP מתחיל ממחיר של 2300 ש"ח ככה שהוא לא בא בחשבון.

קראתי קצת, הייתי כבר נעול על ה-VP930, אבל אז קראתי שדווקא ה-VP930 לא ממש מומלץ למשחקים, בעיקר בגלל ה-8MS והקורונה.

ועכשיו אני לגמרי מבולבל. VP930 או 971P.

השימושים הם בעיקר משחקים ועבודה "משרדית" (טקסטים, גלישה וכו'). השימושים הם בערך מאוזנים - בערך 50% משחקים ו-50% עבודה משרדית.

קראתי דווקא שה-226BW מאוד מומלץ למשחקים, השאלה איך הוא בעבודה משרדית, ובגלל שהוא TN אני חושב שהוא ממש גרוע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתיחס למה שרשום בזאפ/פנדה, ה VP930 הוא מסך מהיר מאוד (כפי שהוצג בהרבה ביקורות מקצועיות)

הוא מציג קורונה רק במעברים ספציפיים מאוד ובמשחקים וסרטים היא בלתי מובחנת, ניתן לראות אותה יותר בבירור בשימושים

רגילים של שולחן העבודה כך שמבחינתך היא לא אמורה להוות שום בעיה, לשאר השימושים המשרדיים המסך הזה עדיף על כל TN.

חוץ מכך שהוא אינו רחב(שטח מבוזבז בסרטים) הוא מתאים להצגת הרבה יותר מאשר ה 226BW עם יחס ניגודיות סטטי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות, קח את ה226.

איכות מעולה (חובה כיוון), ענק, שולחן עבודה גדול מאוד. מעולה למשחקים.

מי שטוען שעדיף ללכת על 19" עם פנל טוב יותר אל מול ה 226 לא ראה אותו מעולם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותו מול ה971P (לי יש 226) ויש הבדלים. זו שאלה של כמות מול איכות, אין מה לעשות.

בכל אופן אם יש מאיץ גראפי חזק (8800GTS ומעלה) והשימוש העיקרי זה משחקים אז אני ממליץ, אני נהנה מכל רגע, הרזולוציה הגבוה ויחס התמונה מוסיפים המון. לגבי - ככה ככה, לא מדהים וטקסט קצת מעיק לאחר קריאה ממושכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותו מול ה971P (לי יש 226) ויש הבדלים. זו שאלה של כמות מול איכות, אין מה לעשות.

בכל אופן אם יש מאיץ גראפי חזק (8800GTS ומעלה) והשימוש העיקרי זה משחקים אז אני ממליץ, אני נהנה מכל רגע, הרזולוציה הגבוה ויחס התמונה מוסיפים המון. לגבי - ככה ככה, לא מדהים וטקסט קצת מעיק לאחר קריאה ממושכת.

לא טענתי שאין הבדלים, אבל 19" לעידן של היום זה כבר קטן. וה226 עם הפנל שלו לא נופל בהרבה אל מול ה 19 "הטוב". (הגודל מפצה פה בענק)

בעבודה יש לי 2 2007FP מחוברים ביחד, ולבית קניתי את ה226.

למי שרוצה לראות גם TV במחשב זה כבר סיפור אחר לגמרי אבל אז לא הייתי ממליץ גם על ה2007 לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שאין הבדלים, אבל 19" לעידן של היום זה כבר קטן. וה226 עם הפנל שלו לא נופל בהרבה אל מול ה 19 "הטוב". (הגודל מפצה פה בענק)

בעבודה יש לי 2 2007FP מחוברים ביחד, ולבית קניתי את ה226.

למי שרוצה לראות גם TV במחשב זה כבר סיפור אחר לגמרי אבל אז לא הייתי ממליץ גם על ה2007 לזה.

אנ לא מסכים איתך בכלל

19 נחשב למסך ענק,

אולי לא לכולם אך בפועל

זהו גודל ענק (למסך של מחשב כמובן)

מסכי 22,24 אולם נכנסו לשוק אך

אני מעדיף עדיין (אם זו השאלה של לפני

קניית מסך חדש) ללכת על איכות על פני כמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנ לא מסכים איתך בכלל

19 נחשב למסך ענק,

אולי לא לכולם אך בפועל

זהו גודל ענק (למסך של מחשב כמובן)

מסכי 22,24 אולם נכנסו לשוק אך

אני מעדיף עדיין (אם זו השאלה של לפני

קניית מסך חדש) ללכת על איכות על פני כמות

זה נחמד לזרוק סיסמא כמו "איכות לפני כמות" אבל הפועל זה לא המצב.

אני מאוד נהנה מה226 בבית, ושאני מגיע אחרי 10 שעות עבודה מול ה 2007, לא חסר לי כלום ב 226.

חשוב לציין שלקח לי הרבה זמן לכוון אותו עד שהגעתי לתוצאה טובה. את ה 2007 כיוונתי מהר יותר.

המחיר של ה 226 היום הוא תמורה מעולה לכסף.

חשוב לציין שלדעתי לא ה 2007 ולא ה 226 מתאימים לסרטים, אלא לישומי מחשב בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2007WFP מתחיל ממחיר של 2300 ש"ח ככה שהוא לא בא בחשבון.

קראתי קצת, הייתי כבר נעול על ה-VP930, אבל אז קראתי שדווקא ה-VP930 לא ממש מומלץ למשחקים, בעיקר בגלל ה-8MS והקורונה.

ועכשיו אני לגמרי מבולבל. VP930 או 971P.

השימושים הם בעיקר משחקים ועבודה "משרדית" (טקסטים, גלישה וכו'). השימושים הם בערך מאוזנים - בערך 50% משחקים ו-50% עבודה משרדית.

קראתי דווקא שה-226BW מאוד מומלץ למשחקים, השאלה איך הוא בעבודה משרדית, ובגלל שהוא TN אני חושב שהוא ממש גרוע בזה.

אני חושב שזה אומר הכל -אין תקציב ל2007 ו-226 לא מתאים אם אתה משתמש בו ל-"50% עבודה משרדית" - מסקנה:

VP930 - כמו שאמרו לך פה המסך המסך מתאים למשחקים וטקסט, וזה מה שאתה צריך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...