האם כדאי בכלל לקנות את 8800640\2900XT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי בכלל לקנות את 8800640\2900XT

Galit17

Recommended Posts

כבר אמרו שLost Planet הוא לא גורם מייצג. פשוט צריך להמתין שיופיע משחק DX10 "טבעי" ולא איזה פורט מקונסולה. בכל מקרה אם את מתכננת לקנות כרטיס מסך בימים אלה, תבררי קודם איך הוא מסתדר עם משחקי DX9, מהסיבה הפשוטה שהם לא הולכים להיעלם בשנה-שנתיים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שבשביל לשחק משחקי DX10 צריך Ultra HI-END

בכלל המשחק Lost Planet נראה לי בזבזני מידיי במשאבים

אבל מי שרוצה בכלל לשחק ברזולוציות גבוהות + ADR +AA , צריך כרטיס HI-END , וה-8800640\2900XT הם בין הכרטיסים היותר חזקים שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעי, זה לא כאילו הכרטיסים האלה הם חרא במה שעובד היום.

גם אם הכרטיסים האלה לא יריצו אפילו משחק אחד של DX10, הם עדיין שווים את זה כי יש להם וואחד ביצועים בDX9, והמשחקים האלה ישארו איתנו עוד מינימום שנתיים. עוד שנתיים, תוכלי להתלונן שאין לך DX10... אבל אולי דברים ישתנו עד אז ויהיה לך הרבה יותר נוח לקנות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lost Planet זה משחק עם אחד המנועים הגרועים שעשו, איך הכטיסים כל כך חזקים ה-FPS נמוך...?

פשוט המנוע הזה זולל כמו לא יודע מה.... חבל שהגאפיק פשוט מהממת אך זלילת המשאבים הזאת הורסת את כל הטוב שבמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בדיוק הפוך - Lost Planet המחיש לכולם שכרטיסי הDX10 שיוצאים עכשיו לא שווים הרבה כי:

1. אין משחקי DX10 אמיתיים, ועד שאלה יגיעו יעברו חודשים רבים.

2. כוח העיבוד הדרוש לגרפיקה ברמה כזאת גבוהה הוא עצום. ועם כל הכבוד לכרטיסים כיום, כשיצאו באמת משחקי DX10, שום כרטיס שנמכר היום לא יחזיק אותם כמו שצריך.

לדעתי הכרטיס המשתלם ביותר כיום, שיתן את התמורה הכי טובה לכסף לאורך זמן הוא הx1950xt שנמכר ב920 שקל:

http://www.bigpc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=189

כשיגיעו זמנו של הכרטיס, יהיו מספיק משחקי DX10 ומספיק כרטיסים שיוכלו להחזיק אותם (במחיר שפוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצאת את הביקורות, אפשר לקבל את הלינק?

הייתה שותפה בדיונים האלו כמו שאני זוכר.

מה שהייתה צריכה להבין שהביצועים שלהם +- זהים והדבר היחיד ש2900XT מציעה שאין ל8800GTS640(ושימושי)הוא על זה את משלמת יותר כ100 שח ולוקחת על עצמך כרטיס חם,גדול,רועש יותר שלוקח יותר חשמל.

אגב הx1950xt הזה הוא בעצם PRO(ביררו את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בדיוק הפוך - Lost Planet המחיש לכולם שכרטיסי הDX10 שיוצאים עכשיו לא שווים הרבה כי:

1. אין משחקי DX10 אמיתיים, ועד שאלה יגיעו יעברו חודשים רבים.

2. כוח העיבוד הדרוש לגרפיקה ברמה כזאת גבוהה הוא עצום. ועם כל הכבוד לכרטיסים כיום, כשיצאו באמת משחקי DX10, שום כרטיס שנמכר היום לא יחזיק אותם כמו שצריך.

לדעתי הכרטיס המשתלם ביותר כיום, שיתן את התמורה הכי טובה לכסף לאורך זמן הוא הx1950xt שנמכר ב920 שקל:

http://www.bigpc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=189

כשיגיעו זמנו של הכרטיס, יהיו מספיק משחקי DX10 ומספיק כרטיסים שיוכלו להחזיק אותם (במחיר שפוי)

לוסט פלאנט DX9 נגד DX10.

http://www.gamespot.com/features/6171326/index.html

מצא את ההבדלים. זה נכון, אין.

קוד גרוע, תו לא יותר מזה.

וכמו שכבר אמרו פעם, פורטים מה360 הם לא בדיוק אופטימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...