QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

לאחר מאמצים רבים, הצלחתי להביא את המפלצת הרותחת הזאת ל-4 ג'יגה, על אוויר!

עכשיו צריך לברר אם מדובר בשיא עולם לקירור אוויר

אם תרצו עוד מידע אני אשמח לספק, אך בגדול אלו המתחים החשובים:

CPU Vcore - 1.725

NB Vcore - 1.7V

CPU VTT - 1.55V(Max)

עוד פרט שחשוב לציין הוא שהדבר נעשה עם מכפלה 9 ובאס 445. באס גבוה ביותר בהתחשב בעובדה שמדובר ב-Kentsfield.

הנה תמונה שמתעדת את ההישג. עקב בעיות טכניות נבצר ממני לספק Screenshot רגיל, אך בימים הקרובים אספק אחד.

cimg0109eh4.jpg

הקירור שנרתם למשימה היה ה-BT VX. כצפוי, למעבד שבסטוק מגיע ל-135W TDP הקירור הזה לא ממש הספיק. לכן חיברתי על מאוורר ה-120 מאוורר מארז נוסף, שלהפתעתי הרבה הוריד עוד כ-10 מעלות! חתיכת הישג בכלום כסף...

הנה מספר שמתארות את זה:

cimg0105jc6.jpg

cimg0106eg9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תוכל בבקשה להוסיף מפרט מלא

ולשאלות:כמה זמן המערכת מחזיקה והאם היא יציבה במהירות הזאת

2)האם נתקלת בקשיים כלשהם?

3)אם תוכל לפרט טמפ מעבד וכרטיס מסך

4)יהיה נחמד לנסות על מים ולראות לאן מגיעים ;D

ולסיום כל הכבוד :yelclap: המשך כך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפידבקים ;)!

מדובר בתדר שהינו רחוק שנות אור מלהיות יציב. לאחר חצי דקה במקרה הטוב המערכת מבצעת ריסטרט, מה שמקשה מאוד על השגת Valid.

הבעייה כמובן אינה ב-Vcore, ולכן אפשר לרדת משמעותית(כפי הנראה) מה-1.7 שנתתי למעבד. עושה רושם שהבעייה העיקרית נובעת ממתח ה-NB ובעיקר ה-vGTL REF

מכיוון שבביוס אי אפשר לשנות את מתח ה-vGTL Ref, כנראה שיידרש מוד פיזי כדי להמשיך עוד באוברקלוק, או לייצב את המצב הקיים.

הטמפ' במנוחה(במאמץ אי אפשר לבדוק) הן בערך 60 ב-Coretemp עם מתח 1.7v(בערך 1.65v בפועל).

אני יוצא מנקודת הנחה שרובכם לא התנסיתם עם המעבד המדובר, ולכן אדגיש ואומר שמדובר במעבד רותח אפילו בסטוק. שני Dies כפולי במעבד אחד יוצרים חתיכת תנור.

כשיזדמן לי אני אנסה להגיע לאותו התדר(ואולי יותר) עם מכפלה גדולה מ-9 ובאס פחות גבוה. הגיוני לחשוב שזה ייעזור מעט ליציבות.

עריכה: אם כבר חושבים על לעבור לקירור רציני יותר, אז צריך כבר לדבר על חנקן נוזלי\DI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...