זוכרים שרציתי לחבר כונן קשיח למחשב צבאי? (כן, תפסו אותי) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוכרים שרציתי לחבר כונן קשיח למחשב צבאי? (כן, תפסו אותי)

Chymes

Recommended Posts

כן, תפסו אותי, אבל אחרי חודשים רבים של שימוש. ולא, לא בזכות מערכת "חרב אש" או איזה בולשיט שהפחידו אותי ממנו. תפסו אותי בגלל רשלנותי. הצלחתי לשכנע אותם שניתקתי את המחשב מהשביל, ניתקתי את הכונן הקשיח של הצבא (ובאמת עשיתי זאת) ודאגתי לפרמט את הכונן האזרחי לפני שהכנסתי אותו למחשב. המחשב הצבאי היה מחשב שביל נידח של גף , ללא חומר מסווג או כל חומר צבאי בעל חשיבות. בהתחשבות שאני חייל פז"מניק (שנתיים וחמש בצבא), ללא עבר של בעיות משמעת (גיליון התנהגות חלק), על איזה עונש אנחנו מדברים? בבסיס מהמרים (ובפורום פלמחים בשביל החלב) על 21 - 35 יום ריתוק. אני רוצה לשמוע איזה עונשים קיבלו חיילים שעשו עבירות דומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל מה הנהלים? אני יודע שעושים בדיקה למחשב ולכונן. הם יגלו שלא נגרם שום נזק למחשב ועל הכונן יש רק משחקים. אחר כך מעלים אותי למשפט, נכון? אצל המג"ד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להגיד אבל אמרנו לך...(אני בכול אופן)..

בוא נגיד ככה שם זה תלוי במפקד שלך או "יסגר" ביחידה זה כבר תלוי כמה המפקד שלך אוהב אותך..

אם לא (מה שרוב הסיכוים יקרה) וממרם וכו זה כמעט בטוח או 30+ יום ריתוק או בסביבות השבוע/שבועיים כלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...