פרוייקט מחשב ברכב***done**** - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב ברכב***done****

miki26

Recommended Posts

שלום

פתחתי בעבר טרד על פרוייקט של שרת + ראוטר http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=175350.0 בינתיים עברו כמה חודשים כי דחיתי את הפרוייקט כדי להתחיל במחקר לפרוייקט החדש שלי ואת המארז שהכנתי אני מעביר לפרוייקט החדש שלי שהוא מחשב ברכב.

שיקול מרכזי בפרוייקט-מינימום עלות!!! טוב כמה פרטים כלליים וישר לתמונות:

מסך-צריך שיהיה קטן עם עוצמת בהירות גבוהה וזול -מסך כזה שמקבל סיגנל לVGA אין בארץ במחיר שפוי לכן העברתי מסך של אחד תחת מוד מיוחד שיגרום לו לקבל VGA(זה היה הדבר הכי מסובך פרטים בהמשך כי זה ארוך ואין לי כוח להכנס לזה)

מחשב-(חזק דיו אך ללא צריכת מתח גבוהה לכן P4 ו יצאו מהפרק והלכתי על מחשב P3 )את לוחות האם MINI ATX של VIA EPIA פסלתי על הסף בגלל שיקולי עלות ועוצמת עיבוד.

מארז פתוח ואיוורור מקסימאליים.

דיסק קשיח זה סיפור לא נעים באוטו ואם שמים דיסק רגיל של 3.5 אז צריך לבנות תומכה בולמת זעזועים לכן הלכתי על דיסק של 2.5 קטן של 6 גיגה מחובר ע"י מתאם של מ 3.5 ל- 2.5 זה הדיסק שיותקן עליו WINDOWS וישמש ל-BOOT ,ודיסק קשיח 2.5 30 גיגה בהתקן נייד לקבצים כמו וכו'

ממיר מתח מ-12 ל220 (לא הלכתי על הספקים שישר מקבלים מ 12 וולט משיקולי עלות)

טוב קצת ...

pict00118nk.jpg

pict00034uo.jpg

pict00084bl.jpg

pict00100zk.jpg

pict00128wc.jpg

pict00147ui.jpg

עידכונים בקרוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי בבקשה בבקשה תרשום איך הפכת את המסך לחיבור VGA זה ממש חשוב אנשים פה מחפשים את זה בנרות אתה תיצא מלך תאמין לי חחח

בהצלחה נראה קלטני ביותר נראה לי אני הולך לעשות משהו דומה אבל עם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי חברה עברתי גיהינום כדי להשיג אותו !!!בזמנו הוא נימכר בבג ב 300 ש"ח אך היום לצערי אין להשיג

עברתי על הרבה מדריכים ברשת כולם מבלבלים בקרוב אני אתן מדריך בדיוק צעד אחרי צעד אם עובדים לפיו זה חייב לצאת בנוסף לא כל כרטיס מסך יתאים למען האמת חלק קטן מהם מתאים ולמי שהזכיר אז המוד הזה רב הסיכויים שלא יתפוס ביציאה של לפטופ

מי שיש לו שאלות ממש ספציפייות על המוד עצמו של ה PSONE ישלח לי בפרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה אומר שהוא לא יתפוס ביציאה של לפטופ אתה מתכוון שאי אפשר לעשות אותו עם המסך של המחשב נכון ?

לי דווקא נראה שזה כן אפשרי ואני כן ינסה לעשות את זה אבל אני חייב את המדריך שלך כי המדריכים באנגלית די מעפנים !!!

כל הכבוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IAKOVL דווקא המדריך של BIT-TECH הוא היותר ירוד :kopfpatsch: והוא ממש מיותר ומסובך :s07: וכולל הרבה הלחמות עדינות והוא דיי טיפשי ???אני לצורך העניין לא הלחמתי פה אפילו פעם אחת!!! :xyxthumbs:

טוב עכשיו לניידים:

תלוי מאוד מה המאיץ הגרפי של הנייד כי לא כל ציפ תומך ב CSYNCH ולא כל מסך תומך בקצב רענון כזה נמוך ובפיקסל קלוק ממש נמוך רק כרטיסים ישנים וטובים או לחלופין הרדאונים החדשים מה שכתוב במדריך זה לגמרי לא נכון...

הימור הכי בטוח זה TNT RIVA למינהם וזה מה שגם אני השתמשתי!!!

בקרוב אתן מדריך מפורט בעיברית... אולי היום בערב??? :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עושים משהו חכם (כמו כל בן אדם נורמלי) וקוראים את המדריך עד הסוף

ואז יש משהו קטן ונחמד (לינק) שמוביל לת'ראד הכי חזק שקיים בנושא המוד

עם כמה מדריכים בתוכו בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...