מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לקנות רובה אויר חשמלי | פרטים בפנים

PainKiller07
15-10-08, 14:31
היי לכולם,

אני אדם שחולה על נשקים, והדבר הכי קרוב שאני יכול לירות זה M-16 ארוך ומחורבן כל חצי שנה.
אז חשבתי לקנות רובה אויר חשמלי שעובד בדיוק כמו האמיתי. כמו כן אני משוגע דווקא על M4 FlatTop עם כל מיני תוספות.
כגון: ידית אחיזה מקדימה, פנס ולייזר בצדדים וכוונת Red Dot.

אני יודע שאפשר לקנות פה בארץ רובים כאלה, אבל הבעיה איתם שהם נטענים עם קפיץ והם רק מפלסטיק, הרובה שאני רוצה לקנות
הוא מברזל מלא, כולל החלקים שבפנים.
זה הרובה שאני רוצה לקנות:
http://pyramydair.com/cgi-bin/model.pl?model_id=1548

עכשיו השאלה שלי היא כזו, האם הרובה הזה יעבור במכס? ואם כן, כמה עוד אני אצטרך להוסיף (בערך)?...
כי אם אני לא טועה, ראיתי לפני כשנה-שנתיים בתחנה מרכזית אוטובוס/רכבת בחיפה רובה אויר חשמלי MP5 מברזל מלא גם כן...

daniel0089
15-10-08, 14:38
רובי אוויר לא עוברים במכס.
אבל יש כמה חנויות שמוכרות רובי אוויר בצורה לא חוקית.
הם מוכרים גם מברזל כמובן...
המחירים הם דיי יקרים אבל אפשר לדבר איתם על המחיר...

הרובה שאתה מתכנן עליו (אם מוכרים אותו בארץ בכלל) יהיה יקר מאוד.

לעוד פרטים, פנה אלי בהודעה פרטית..

דניאל.

artyom
15-10-08, 16:16
רק אל תקנה משוקי

EasyPooper
15-10-08, 17:46
קצת דימיון חברה!

- ניתן להביא חלקים של רובה אוויר וכו'
ראיתי לפני חודש באינטרנט SVD מברזל שיורה כדורי עץ.... המשלוח מרוסייה אבל היום האתר סגור....
תלך בכיוון של להביא רובה בחלקים (לפחות תבדוק אותו)

liornet
15-10-08, 17:48
רק אל תקנה משוקי

חחחחחח XD
מחזק
לך לעמית או למארק מפיינטבול ישראל בכפר סבא או משהו כזה.

bronco
15-10-08, 17:55
הבעיה היא לא מכס
הבעיה היא איך תעביר את הרובה במזוודה בשיקוף ,לך תסביר לביטחון שהרובה צעצוע בזמן שאתה קשור וחבול מרוב חבטות :bash:

aviram20
15-10-08, 17:57
ניסית להזמים חלקים חלקים מאיביי או משהו?

davidfsx
15-10-08, 18:00

ואז ה FBI יפרצו לדירה שלו ויתפסו אותוכ שהוא מתאמן בהרכת נשקים מרוסיה (במקרה הטוב, או מפקיסטן במקרה הפחות טוב)? :screwy:

aviram20
15-10-08, 18:04
חחחחחחחחחח מההההההההה?
מזל שלא אמרת סי אי אי
מה קרה כולה רובה אויר

הוא לא מזמים טנק בחלקים...
לפי דעתי גם יש בתל אביב שווה לנסות .....

artyom
15-10-08, 18:13
חחחחחח XD
מחזק
לך לעמית או למארק מפיינטבול ישראל בכפר סבא או משהו כזה.

מארק לא ימכור לו סתם ככה ואתה יודע את זה אז למה אתה מפנה אותו ::)

bronco
15-10-08, 18:23
אם אתה מחפש רובה פיינט בול ראיתי כמה למכירה בלוח יד 2 בסביבות 1500 ש"ח

davidfsx
15-10-08, 19:12
סתם שאלה, במי או במה אתה מתכוון לירות?

PainKiller07
15-10-08, 19:44
רק אל תקנה משוקי

מי זה?

קצת דימיון חברה!

- ניתן להביא חלקים של רובה אוויר וכו'
ראיתי לפני חודש באינטרנט SVD מברזל שיורה כדורי עץ.... המשלוח מרוסייה אבל היום האתר סגור....
תלך בכיוון של להביא רובה בחלקים (לפחות תבדוק אותו)

איך? מאיפה לי לדעת איזה חלקים יש ברובה אויר...?

לא, אני לא יודע בכלל איזה חלקים אפשר להזמין או בכלל איזה חלקים יש ברובה אויר...

חחחחחחחחחח מההההההההה?
מזל שלא אמרת סי אי אי
מה קרה כולה רובה אויר

הוא לא מזמים טנק בחלקים...
לפי דעתי גם יש בתל אביב שווה לנסות .....

כן, מחר אני נוסע לתל-אביב עם חבר לת"מ ת"א, נראה אולי יתמזל מזלי... :)

אם אתה מחפש רובה פיינט בול ראיתי כמה למכירה בלוח יד 2 בסביבות 1500 ש"ח

לא, אני לא מחפש רובה פיינטבול, אלא רובה אויר עם כדורי קרמיקה...

סתם שאלה, במי או במה אתה מתכוון לירות?

מטרות נייר, קרטון, ואולי אף לנסוע לבית ברל...

niv212
15-10-08, 20:23
מי זה?
ההוא מהתחנה המרכזית שיראה שאתה לא מבין ויתפור אותך
איך? מאיפה לי לדעת איזה חלקים יש ברובה אויר...?
תחפש באינטרנט, תקרא. אבל כנראה לא תוכל להזמין חלקים מרכזיים כמו רסיברים וכו' כי זה עדיין נראה כמו נשק והמכס עלולים לעשות בעיות
לא, אני לא יודע בכלל איזה חלקים אפשר להזמין או בכלל איזה חלקים יש ברובה אויר...
כן, מחר אני נוסע לתל-אביב עם חבר לת"מ ת"א, נראה אולי יתמזל מזלי...
לא, אני לא מחפש רובה פיינטבול, אלא רובה אויר עם כדורי קרמיקה...
איירסופט אם אתה רוצה לרדת לפרטים
מטרות נייר, קרטון, ואולי אף לנסוע לבית ברל...

בכללי אני ממליץ שתנסה את מארק בבית ברל כי הוא היחיד שמביא בצורה חוקית. אני חושב שתצתרך אבל להירשם לעמותה מסוימת (אס"י\גירית) בכדי שתוכל לקנות משם....

PainKiller07
15-10-08, 20:51
OK, סבבה, נגיד אני נרשם לשנה לעמותה הזאת וקונה מהם כל נשק שהוא.
עברה שנה ונגמרה לי תקפות חבר מועדון, הנשק נשאר אצלי בלי שום בעיות?

אגב, יש לך את הפרטים של אותו אדם?
תודה.

ori14
15-10-08, 22:03
חבר שלי קנה גלוק בממלכה הקסומה בתל אביב (לא יכלו למצוא שם יותר טוב..) רצו 600 ובסוף הוא הוריג אותם ל250, החלקים הפנימיים הם פלסטיק והוא הגיע עם סוללת ניקל, נהרס לו איזה חלק אחד בפנים והוא לקח את זה למישהו שהחליף לו את החלקים בפנים לברזל, עוד מעט הוא בחול אז הוא יביא מחסנית מוארכת ושתי סוללות ליתיום (אם הוא ימצא).

הייתי ממליץ לך לבדוק.

artyom
15-10-08, 22:31
OK, סבבה, נגיד אני נרשם לשנה לעמותה הזאת וקונה מהם כל נשק שהוא.
עברה שנה ונגמרה לי תקפות חבר מועדון, הנשק נשאר אצלי בלי שום בעיות?

אגב, יש לך את הפרטים של אותו אדם?
תודה.

הנשק נשאר אצלך מן הסתם כי זה הרכוש שלך אבל אל תצפה שימכרו לך משהו טוב בהתחלה או שיתנו לך להשתמש בנשק של 100 FPS... אלה אנשים מאוד קפדניים בקטע הזה....

yarin13
16-10-08, 00:32
תחנה מרכזית בתל אביב, קומה 6.
יש שם את הקרייזי שופ שזאת בעצם חנות צעצועים, ויש את הממלכה הקסומה שזאת חנות קטנה עם קישוטים, קטורת וכאלה.
אני לפני שנה בערך קניתי דמוי GLOCK בקרייזי שופ, עלה 300 אני חושב. אתה צריך להתווכח איתו על המחיר.
בטח יש להם MP5, M4, קלאץ' וכל השאר.

PainKiller07
16-10-08, 00:52
חבר שלי קנה גלוק בממלכה הקסומה בתל אביב (לא יכלו למצוא שם יותר טוב..) רצו 600 ובסוף הוא הוריג אותם ל250, החלקים הפנימיים הם פלסטיק והוא הגיע עם סוללת ניקל, נהרס לו איזה חלק אחד בפנים והוא לקח את זה למישהו שהחליף לו את החלקים בפנים לברזל, עוד מעט הוא בחול אז הוא יביא מחסנית מוארכת ושתי סוללות ליתיום (אם הוא ימצא).

הייתי ממליץ לך לבדוק.

היום אני נוסע לשם, לממלכה...
מה לומר להם? איזה דגמים של M4 מברזל מלא עם יציאת כדור של 350 מטר לשנייה יש לכם?

הנשק נשאר אצלך מן הסתם כי זה הרכוש שלך אבל אל תצפה שימכרו לך משהו טוב בהתחלה או שיתנו לך להשתמש בנשק של 100 FPS... אלה אנשים מאוד קפדניים בקטע הזה....

כאילו כמו אקדח או מה?
או שרובה רק שהוא לא ממש מהיר?...

תחנה מרכזית בתל אביב, קומה 6.
יש שם את הקרייזי שופ שזאת בעצם חנות צעצועים, ויש את הממלכה הקסומה שזאת חנות קטנה עם קישוטים, קטורת וכאלה.
אני לפני שנה בערך קניתי דמוי GLOCK בקרייזי שופ, עלה 300 אני חושב. אתה צריך להתווכח איתו על המחיר.
בטח יש להם MP5, M4, קלאץ' וכל השאר.

אז אתה אומר להתווכח לא משנה מה...
נגיד כמה יעלה לי M4 FlatTop? דגם OPS או Commando?...

yarin13
16-10-08, 01:52
זה לא מטר, זה feet.
וכמה אתה רוצה להשקיע? יש M4 ב 800, ויש M4 ב 2000.
חברות טובות זה Jing Gong, Tokio Marui ובתקציב נמוך גם CYMA.
תברר על זה קצת בגוגל.

PainKiller07
16-10-08, 06:45
נכון, Feet.
ואני מוכן להשקיע 800 ומעלה ברובה Airsoft שיחזיק לי הרבה זמן...
וזה לא Tokio Marui, זה Tokyo Marui.

artyom
16-10-08, 11:57
קודם כל אם אתה אומר רובה, אז כבר האנשים בקהילת האיירסופט לא יתנו לך יחס כמו שהם נותנים לאחרים, הם אומרים כלי איירסופט, למה כלי? כי כשאתה אומר רובה או נשק זה יוצר תדמית של להרוג וכו', אז אסור להגיד נשק, דבר שני, אל תצפה מכלי ב800 להרבה, כדי לקנות כלי רציני בארץ אתה צריך להשקיע לפחות 1500 לאיזה CA, אני הזמנתי כלי ב2200 של G&G שעושה 320+ FPS אבל שוקי הלא רציני הזה עשה בעיות ("הכלב שלי מאושפז אני לא יכול עכשיו" וכו') בטלפון אז באתי ולקחתי את הפקדון.
בהצלחה

אגב: רציתי לקנות כלי כדי להשתלב בקהילה ולא לירות בחתולים, אם מישהו תוהה.

MODI
16-10-08, 12:13
אני שחקן איירסופט בארץ ואני ממליץ לך על הJG m4 s-system.
אומנם זה סיני, אבל זה הסיני הכי טוב שיש, רובו מברזל, הוא עושה 330FPS עם כדורי 0.2 ומחירו משהו כמו 900 שקל מעמית (הממלכה הקסומה, ת"מת חדשה)
אם לא רוצה סיני המחירים הם משהו כמו 2K

PainKiller07
16-10-08, 20:48
קודם כל אם אתה אומר רובה, אז כבר האנשים בקהילת האיירסופט לא יתנו לך יחס כמו שהם נותנים לאחרים, הם אומרים כלי איירסופט, למה כלי? כי כשאתה אומר רובה או נשק זה יוצר תדמית של להרוג וכו', אז אסור להגיד נשק, דבר שני, אל תצפה מכלי ב800 להרבה, כדי לקנות כלי רציני בארץ אתה צריך להשקיע לפחות 1500 לאיזה CA, אני הזמנתי כלי ב2200 של G&G שעושה 320+ FPS אבל שוקי הלא רציני הזה עשה בעיות ("הכלב שלי מאושפז אני לא יכול עכשיו" וכו') בטלפון אז באתי ולקחתי את הפקדון.
בהצלחה

אגב: רציתי לקנות כלי כדי להשתלב בקהילה ולא לירות בחתולים, אם מישהו תוהה.

הייתי היום אצל שוקי, נראה קצת ממזר... :)
שאלתי כמה עולה M16 FlatTop (לא זוכר איזו חברה) והוא ענה לי עם סוללה ומחסנית (אם אני לא טועה) כ-1,400 ש"ח.
ואני לא מתכוון לקנות כלי כדי לירות בחתולים, ממש לא...

אני שחקן איירסופט בארץ ואני ממליץ לך על הJG m4 s-system.
אומנם זה סיני, אבל זה הסיני הכי טוב שיש, רובו מברזל, הוא עושה 330FPS עם כדורי 0.2 ומחירו משהו כמו 900 שקל מעמית (הממלכה הקסומה, ת"מת חדשה)
אם לא רוצה סיני המחירים הם משהו כמו 2K

ה-JG m4 s-system נראה די טוב, ובטח הביצועים לא רעים.
אתה יודע באיזו משמרת עמית עובד? כי היום הייתי בממלכה הקסומה בסביבות השעה 16:00-18:00, והיה שם שוקי ועוד גבר קירח כזה (די נמוך בגובהו).

בקרייזי שופ יש איזשהו עמית, אני לא יודע אם אתה מדבר עליו, אבל שאלתי אותו לגבי כליי M4 של CA ו-G&G, ענה לי: אחד 1,600 והשני 1,800...

davidfsx
16-10-08, 22:00
אני חייב להודות, מתאים מאוד הרובה לשם של פותח הת'ארד ::)

PainKiller07
16-10-08, 22:33
חח תודה אחי... :)

yarin13
17-10-08, 00:23
עמית זה מהקרייזי שופ.
שמע, תמיד הוא ידפוק לך מחיר כפול בהתחלה.
אתה צריך לדעת את המחירים מהבית :P
כנראה שה M4 שהם אמרו 1600-1800 עולה בתכלס 800-900 שקל.

artyom
17-10-08, 01:26
CA עולה 1400+ וGG אף יותר, אז לא חושב שהם הכפילו את המחיר.

PainKiller07
17-10-08, 08:29
עמית זה מהקרייזי שופ.
שמע, תמיד הוא ידפוק לך מחיר כפול בהתחלה.
אתה צריך לדעת את המחירים מהבית :P
כנראה שה M4 שהם אמרו 1600-1800 עולה בתכלס 800-900 שקל.

אז מאיפה לי לדעת מה המחירים, מהבית?...
אין אפילו רשימה של מחירים בערך לכלים...

CA עולה 1400+ וGG אף יותר, אז לא חושב שהם הכפילו את המחיר.

בטוח? כי לי נראה כך שהוא חשב יותר מידי זמן וכנראה רצה לדפוק לי מחיר גבוה...

בכל מקרה, אחרי שראיתי את ה-JG M4 S-System בכמה Reviews ביוטיוב, ולפי כמה הערות של אנשים בפורומים אחרים
הכלי נשמע חזק ונראה טוב, אם נגיד והחלטתי לקנות כזה, מה אמור להיות כלול בקופסה כשאני קונה כדי שאני אוכל לירות בכלי (סוללות+מטען וכדו')?...
וכמה בערך הוא אמור לעלות לי, 900-1000 ש"ח?

artyom
17-10-08, 08:46
מה שאתה צריך זה סוללה וכדורים...
ולגבי המחירים של G&G וCA אני בטוח ב32859234698562478956%

PainKiller07
17-10-08, 12:25
ולא צריך להיות שום מדריך למשתמש?

ובכלל איזה M4 FlatTop הכי מומלץ עם ידית אחיזה, וכוונת Red Dot?

MODI
17-10-08, 12:31
הJG כולל בקופסא, כלי, חוטר, בטריה 8.4V 1100MAH, מטען 250 MAH, אלף כדורים וחוברת הדרכה
אבל אני מזהיר אותך, הכי הזה שוקל 3 וחצי קילו
ידית אחיזה ורד דוט תקנה באייבי בגרושים
אני השבוע קניתי כוונת טלסקופית של TASCO מגדיל 3-9 וקוטר 50 ב145 שקל כולל משלוח
המחיר של תכלס הוא 1000 שקל, אבל תוכל להוריד אותו ל900

B.D.B
17-10-08, 13:34
אני לא מבין, למה אתה רוצה חשמלי ולא גז. מה גם שבטווח המחירים שלך אתה נכנס כבר למחירים של רובי paintball? לא כבר עדיף לשכנע כמה חברים לקנות רובי פינטבול, ולשחק בסופי שבוע?

ב 1500 שקל אתה יכול להשיג משהו כמו Tippmann A5 וציוד נלווה.

PainKiller07
17-10-08, 13:52
הJG כולל בקופסא, כלי, חוטר, בטריה 8.4V 1100MAH, מטען 250 MAH, אלף כדורים וחוברת הדרכה
אבל אני מזהיר אותך, הכי הזה שוקל 3 וחצי קילו
ידית אחיזה ורד דוט תקנה באייבי בגרושים
אני השבוע קניתי כוונת טלסקופית של TASCO מגדיל 3-9 וקוטר 50 ב145 שקל כולל משלוח
המחיר של תכלס הוא 1000 שקל, אבל תוכל להוריד אותו ל900

תודה רבה אחי על המידע! :xyxthumbs:
אגב, איפה קנית את הכוונת הטלסקופית? eBay?

אני לא מבין, למה אתה רוצה חשמלי ולא גז. מה גם שבטווח המחירים שלך אתה נכנס כבר למחירים של רובי paintball? לא כבר עדיף לשכנע כמה חברים לקנות רובי פינטבול, ולשחק בסופי שבוע?

ב 1500 שקל אתה יכול להשיג משהו כמו Tippmann A5 וציוד נלווה.

לא, אני לא רוצה רובי פיינטבול, כי אני רוצה שיהיה לי כלי שדומה כמה שיותר למציאותי.
חוץ מזה שכשאתה חוטף כדור מכלי איירסופט, זה פחות כואב מכדורי פיינטבול...

artyom
17-10-08, 14:44
אני לא מבין, למה אתה רוצה חשמלי ולא גז.

מסיבה אחת פשוטה, חשמל יותר זול מגז.

achiya1
17-10-08, 14:57
וכל זה בשביל לצוד כמה יונים מסכנות :kopfpatsch:

EasyPooper
17-10-08, 15:04
איזה יונים!!! מה הבחור לא אמר לך שיש לו רישון ל"ציד ערסים" ?
אני לא מבין מה יש לך נגד מכאניקה????
למה חשמל ולמה גז?
אה סליחה... הבנתי שאתה רוצה רובה אוטומתי.... בכל זאת הייתי אצל חבר שלי ויש לו MP5 עם משתיק וכוונת לייזר (לא RED DOT.... לייזר) הוא קנה אותו באיביי ודיבר עם המוכר ובסוףהוא שילם לו 50 דולר על משלוח של כל חלק בניפרד....

PainKiller07
17-10-08, 15:21
מסיבה אחת פשוטה, חשמל יותר זול מגז.

גם נכון.

וכל זה בשביל לצוד כמה יונים מסכנות :kopfpatsch:

ממתי בני אדם הם יונים? :screwy: :silly:

איזה יונים!!! מה הבחור לא אמר לך שיש לו רישון ל"ציד ערסים" ?
אני לא מבין מה יש לך נגד מכאניקה????
למה חשמל ולמה גז?
אה סליחה... הבנתי שאתה רוצה רובה אוטומתי.... בכל זאת הייתי אצל חבר שלי ויש לו MP5 עם משתיק וכוונת לייזר (לא RED DOT.... לייזר) הוא קנה אותו באיביי ודיבר עם המוכר ובסוףהוא שילם לו 50 דולר על משלוח של כל חלק בניפרד....

כן, אבל זה בעיה, זה יוצא ככה יותר יקר, להוציא עוד 50$ על כל חלק בכלי... :-\

artyom
17-10-08, 16:44
אל תקשיב פה למה שאנשים אומרים, הכי טוב תרשם לפורום של עמותת גירית ושם כבר יסבירו לך הכל במפורט.

musari
17-10-08, 17:38
אני קניתי WA M4A1 ב685 דולר לא כולל ציוד מאוד יקר הוא על גז פולל מטאל אבל שווה כל שקל זה ממש ההרגשה כאילו אתה יורה באמיתי קבלו תמונות וקישור ליכולות שלו

http://www.youtube.com/watch?v=d6pQEW8ZSLU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=LcfBX9-hm8c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=57frgfApxD4&feature=related

[attachment deleted by admin]

MODI
18-10-08, 00:30
כן הכוונת מאייבי
כמובן שכלי גז הרבה יותר טוב ומציאותי אבל גם הרבה יותר יקר ובעייתי למשחקים כי במחסנית יש 50 כדור וגם הגז דיי יקר
כל כמה זמן יש הזמנה מ www.wgcshop.com
המשוואת הם כל כלי סיני מכפילים ב1.9 ואז מוסיפים מע"מ, וכלי לא סיני מכפילים ב1.7 ומוסיפים מע"מ

musari
18-10-08, 01:32
גם בכלי כמו שלי יש עלות אחזקה מאוד גבוהה כל 5000 כדור 100 דולר הופאפ ועצר המחלק יש להם בלאי מאוד גבוהה למרות שזה מברזל

guycnaan
18-10-08, 15:30
אני באמת לא מבין את זה. כל השטויות האלה זה לאמריקאים משועממים שרואים יותר מדיי סרטים,לא לבחורים שעברו את גיל 12.
רוצה לירות? תעשה מטווח. אתה ג'ובניק? כל הבאסה,אתה עדיין יכול לבקש מטווחים וגם תקבל בלי בעיה,לא נראה לי שזמן זה הפקטור הבעייתי פה.
מה ההתרגשות הגדולה מלירות בנשק? תתבגר

MODI
18-10-08, 15:58
זה לא רק לירות בכלי, הנה טעימה קטנה
http://www.youtube.com/watch?v=ifkFG5ibhBc

EasyPooper
18-10-08, 16:02
אולי ההתרגשות זה בזה שבנאדם אוהב נשק? יש אנשים שאוהבים מכוניות ויוציאו את המעיים מהאף בשביל לקנו מכונית נוספת.... יש אנשים שאוהבים נשים ומז**ם כל אחת שבאה ליד... ויש אנשים שאוהבים רובים- חלקם אוהבים את תחושת הירי וחלקם אוהבים את הרובה עצמו... לי יש מכר שיש לו קולקציית נשק (קטנה איזה 19 רובים) אני עצמי אוהב מאוד גיטרות.... ב8 שנים ניגנתי על כל דגם שיצא (דגמים בייצור סדיר) ויש לי עכשיו 3 חשמליות ושתי קלאסיות.... בכללי היו לי כ30 גיטרות... בגיטרות העיניין זה הצליל והנוחות שמביאים לך הרגשה טובה מה זה עם רובים אני לא יודע אבל בסוף אתה מבסוט אז למה לא?

guycnaan
18-10-08, 18:41
זה לא רק לירות בכלי, הנה טעימה קטנה
http://www.youtube.com/watch?v=ifkFG5ibhBc

אוי נו באמת מה ההשוואה הלא קשורה. בנאדם לא "אוהב" לירות בכלי. הוא בכלל לא יודע מה התחושה עד הצבא. בגלל זה באמריקה
אומה הרבה יותר מילטריסטית מאיתנו כל אידיוט רוצה להחזיק נשק וזה כזה אישיו שזה אחד מהנושאים החשובים ביותר לבוחר (הזכות להחזקת נשק).
בארץ כשכל אחד נמצא בצבא ויורה קצת זה צריך לצאת מהמערכת מהר. בוא נגיד שבלי להיכנס להכללות אני בטוח שרוב האנשים שם לא בדיוק מתפקדים כלוחמים בצבא וזה חבורת ג'ובניקים שלא התבגרו.
אני אישית לא רואה לוחם בצה"ל שעבר מנטלית את גיל 12 מתלהב מזה עד כדי כך שהוא ישקיע אלפי שקלים ויכלה את הזמן הפנוי שלו לזה.
ולא,זה לא גיטרה ולא שום תחביב לגיטימי. זה שוטרים וגנבים לאנשים שלא התבגרו.

B.D.B
18-10-08, 20:16
שוטרים וגנבים?! למה שלא תגיד את למשתמש הזה
http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=12550

artyom
18-10-08, 21:35
אני באמת לא מבין את זה. כל השטויות האלה זה לאמריקאים משועממים שרואים יותר מדיי סרטים,לא לבחורים שעברו את גיל 12.
רוצה לירות? תעשה מטווח. אתה ג'ובניק? כל הבאסה,אתה עדיין יכול לבקש מטווחים וגם תקבל בלי בעיה,לא נראה לי שזמן זה הפקטור הבעייתי פה.

במילה אחת, ספורט.

PainKiller07
19-10-08, 00:24
[ U S A lR ][/\][ link=topic=367864.msg3179529#msg3179529 date=1224261520]
אני קניתי WA M4A1 ב685 דולר לא כולל ציוד מאוד יקר הוא על גז פולל מטאל אבל שווה כל שקל זה ממש ההרגשה כאילו אתה יורה באמיתי קבלו תמונות וקישור ליכולות שלו

http://www.youtube.com/watch?v=d6pQEW8ZSLU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=LcfBX9-hm8c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=57frgfApxD4&feature=related

נראה אחלה של כלי, אבל מאוד יקר, כרגע אין לי כל כך הרבה כסף להשקיע על דבר כזה, אבל הרי צריכים להתחיל ממשהו, נכון?
אז אני מתחיל בקטן, בהמשך נתקדם לכלים יותר רציניים.

כל אחד ותחום העניין שלו, אני בטוח שגם לך יש כמה וכמה...
שלי, נשקים.

אולי ההתרגשות זה בזה שבנאדם אוהב נשק? יש אנשים שאוהבים מכוניות ויוציאו את המעיים מהאף בשביל לקנו מכונית נוספת.... יש אנשים שאוהבים נשים ומז**ם כל אחת שבאה ליד... ויש אנשים שאוהבים רובים- חלקם אוהבים את תחושת הירי וחלקם אוהבים את הרובה עצמו... לי יש מכר שיש לו קולקציית נשק (קטנה איזה 19 רובים) אני עצמי אוהב מאוד גיטרות.... ב8 שנים ניגנתי על כל דגם שיצא (דגמים בייצור סדיר) ויש לי עכשיו 3 חשמליות ושתי קלאסיות.... בכללי היו לי כ30 גיטרות... בגיטרות העיניין זה הצליל והנוחות שמביאים לך הרגשה טובה מה זה עם רובים אני לא יודע אבל בסוף אתה מבסוט אז למה לא?

:hizuk:

... אני אישית לא רואה לוחם בצה"ל שעבר מנטלית את גיל 12 מתלהב מזה עד כדי כך שהוא ישקיע אלפי שקלים ויכלה את הזמן הפנוי שלו לזה.
ולא,זה לא גיטרה ולא שום תחביב לגיטימי. זה שוטרים וגנבים לאנשים שלא התבגרו.

אז זהו, שככה אתה חושב אישית, אתה לא יכול לדעת במה כן ישקיע כל לוחם בצה"ל שעבר מנטלית את גיל 12.

במילה אחת, ספורט.

:hizuk:

PainKiller07
19-10-08, 16:14
בכל מקרה, אם מישהו יהיה בת"מ ת"א בימים הקרובים ויכול לקפוץ ל"ממלכה הקסומה" או קרייזי שופ" ולשאול מתי יהיה להם במלאי JG M4 S-System אני מודה לו מראש!

תודה.

MODI
19-10-08, 16:23
הממלכה הקסומה 03-6873905
קרייזי שופ 03-6393032

PainKiller07
19-10-08, 17:29
תודה. ;)